Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Lluciaaa1211

Nechcela som mudrovat ani nic podobne a ani nemam dieta este takze si to predstavit neviem ale viem aj podla sestry ked bola min rok mala syna 1,5 rocneho a doktor jej zakazal ho dvihat min tych 6 tyzdnov.

milatka4

Matik
ďakujem že si na mňa myslela :). Všetko prebehlo v poriadku, len mám dosť veľké bolesti, prsia opuchnuté. Skafáč ma tlačí, jazvy bolia a štípu, strašný tlak na prsiach. Beriem Flector, ale neúčinkuje dlho :(. Inak sú to vôbec neni nejaké mega prsia, keď mi bude lepšie nahodím foto. Ani ma nenapadne otvárať skafáč :)

matik8

Lluciaa1211

Ja som sice len 4 tyzdne po ale tiez som bola po dvoch tyzdnoch v pohode ale rozhodne nic tazke nedvihaj, ani malu by si nemala min tych 6 tyzdnov a potom si este musis davat pozor...citime sa fajn, ale to neznamena ze aj vnutorne je uz vsetko zahojene prirastene atd...takze urcite ju neber na ruky, teda aspon moj nazor . Predsa aby sa nestalo potom ze sa ti posunie implantat, nechcem strasit no precitaj si prispevky od angie77 ma pravdu treba sa setrit a davat si pozor.

Nena1

lluciaa1211
myslím, že sme boli operované v ten istý deň. No ja tiež už v pohode fungujem, ale na rozdiel od Teba nemám malé deti. S tým dvíhaním, myslím, že pomaličky môžeš. Ale stále to rob opatrne a nie prudké pohyby. Však asi aj sama cítiš, pokiaľ Ťa to pustí...

lluciaa1211

Baby, ktoré ste už dlhšie po, myslíte že je skoro keď už normálne fungujem? Som 19dní po operácii, prvé dva týždne mi pomáhala mamina ale už som na malú sama, muž je celý deň v práci. Mala má 13 mesiacov a bez dvihania sa to nedá.
Cítim sa dobre, mám len dosť citlivé bradavky, občas ma trošku bolí ľavý z boku, ale nie velmi. Podprsenku nosim poctivo.
Ako dlho ste vy "maródili"?

Matulka23

16kristina02
bibi13
však práveže aj mi sme sa ešte ráno o tom rozprávali 15 min. prd zákrokom ako ma kreslil, že teda pôjdu pod žľazu ešte som mu hovorila, že sa mi to zdá strašne veľa 295 ml pod žľazu a on mi ukazoval, že si priniesol aj 255ml, že uvidí až na sále a nakoniec toto, ale neriešim to som rada, že som sa zobudila :) a že to celkom dobre znášam, nie nemám nič v maily komunikovali sme telefonicky a osobne,
inak ráno pohodka v stávala som aj v noci dva krát o pol noci som si dala antibiotikum a potom neskorej som sa zobudila pobolieval ma chrbát tak som zobudila priateľa nech ma posadí a prešla som sa na toaletu chvíľku posedela a zasa ľahla už to je lepšie, rany ťahajú a štipkajú, keď vstávam cítim chvíľku tlak, hore a medzi prsmi ma tak jemne šteglia tak si ich hladkám :)

queen
ďakujem :)

BritneyBitch
ja mám presne to isté, koľko si po opke?

barboraF

Jany7543

Ahoj, to vazne to by bolo super :-) ja mam termin az na 17.1.2014...dobre a treba tam nejak zavolat alebo tam len pridem namiesto teba??

Jany7543

barboraF

Ahoj aj ja mám konzultačku ku Červeňovi myslím, že na 11.10. a idem už teraz v pondelok ku Mládekovi, a ešte som to nezrušila ak chceš môžem ti prenechať tento termín ... :)

BritneyBitch

Bibi13

Aj mna rezy trosku tahaju a stipu. A presne rano mam take tlaky, ze mam pocit, ze prsia maju tonu a su ako z kamena!!