Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Angie77

Viem, že si písala, že si máme dvojičky strážiť ako národný poklad.

Veľmi dobre si to uvedomujem. Ale niekedy nemáme inú možnosť ako starať sa o seba a prípadne o detičky samé. Vhodný čas na opku by bol možno keby boli o desať rokov staršie, ale ďalších x rokov smútku a komplexov zo seba by som nechcela prežiť.
Snažím sa čo najopatrnejsie a najsetrnejsie všetko robiť a rovnako sa snažím myslieť pozitívne, ze všetko dobre dopadne, vybrať som si žiaľ nemohla.

Verím, že všetky robíme, čo môžeme, aby sme boli s prsíčkami spokojné navždy.

BritneyBitch

Question

Ty si sama s dcerkou? Od akého času po operácii si sa o nu starala sama samucka? Aka je stará dcérka, ak sa môžem opýtať?

BritneyBitch

Lluciaa1211

Aj ja mam 13mesacneho synceka. Pomoc mi o par dni odide a budem na neho sama.
Poradis mi, ako co najjemnejsie s malou fungujes? Dvihas ju aj do postielky a do jedalenskej stoličky? A kúpanie a prebalovanie?

Nena1

angie77
veru 410ml. Mám aj preukaz :-) Práve som bola v obchode skúšať podprdy, 75D jak vyšité :D Posielam foto do galerky, len neviem, kedy bude tam nahodené. Tak potom kukni....

angie77

zoja83

juj, ešte že som si prečítala spätne pár príspevkov a natrafila som na Teba, že si sa konečne ozvala a pridala foto :) krásne ich máš, je to sto a jedno , než to bolo pred tým, určite to chce ešte čas a ja by som v rozhodvaní či si dať alebo nedať znovu silikony to nechala úplne na doktora Červeňa, lebo keby ti to malo robiť šarapatu ,určite by ti to neodporučil...takže ak Ti to on odporučí, chod moja do toho, viem že je už v Tebe strach, ale nič horšie ako si prežila pred tým už určite byt nemôže a pán doktor má šikovné ručičky a hlavne cítenie..som rada že sa aspon ako tak dostávaš pomaly do normálu, držím nadalej silno palce :)

barboraF

Titten
Ahoj no ponukla mi termin o nieco skor ako ty,hadam to teda plati. Nevies ci treba potom zavolat na kliniku a povedat ze si vymenim termin? Ci netreba a staci tam len prist namiesto Jany?

angie77

baby ako Vás čítam, tak viaceré tu máte problémy s tými vnútornými stehmi, veľmi sa tomu čudujem lebo to tu čítam už naozaj skoro u každej druhej...väčšinou sa dávajú samostrebatelné a tie vsterbávajú okolo toho 5 týždňa, no niekedy to trvá aj dlhšie čo závisí od konkrétneho organizmu, ja som s nimi mala tiež problém, drali sa mi napovrch, no po tom 5-6 týždni to prestalo, síce ešte pár týžnov som si nahmatala na konci jazvičky akoby uzlíky ale aj tie sa nakoniec vstrebali, už ani neviem kedy, lebo som to radšej prestala sledovat :)

divím sa že tolké máte s tým problém, neviem čo sa to deje, pred tým to bolo skôr ojedinelé teraz sa to stáva už pravidlo

...a znovu opakujem , keby som sa mala možnost rozhodnút či rez z pod prsa alebo pazuchou, jednoznačne vyhráva pazucha, len ja som takú možnost nemala, tak ak to pomôže niektorej pri rozhodovaní :)

angie77

Matulka23

a ty si pre opkou nepodpisovala zmluvu? ved tam to muselo byt všetko uvedené ako presne ti ide vkladat a kolko ml?

prepáč teraz neviem,je Vás tu už vela :) u koho si bola?

angie77

nena1

som si pozerala tvoje foto, u Teba by som vôbec nepovedala že Ti dal 410 ml, si si istá? :)ale vyzerajú už teraz krásne prirodzene, prajem rýchle zotavenie:)

angie77

tomaška moja,

ahoooooj :) no som rada , že ťa tu vidím po dlhej dobe, nové fotočky moja nebudú? tak ako, užívaš si prsíčka? pamätáš ako sme sa na toto obdobie tešili? a už je to tu,konečne leto s prsíčkami :) ja sa tak teším, prsíčka poslúchajú, už len nech sa nám oteplí :) už mám celkom peknú zbierku krásnych podprd, lebo ja sa bez celkom bojím chodit, aby čo najdlhšie vydržali v tomto krásnom stave a neklesli :)ja ich už chcem mat doživotne tak sa o ne starám ako o poklad :D