Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

arara

Nena 1
nie nie som v galerke, vobec som nemala chut aby videl niekto moje prsia pred opkou. a tiez som dost paranoidna ohladne zverejnovania takychto obrazkou na nete. Jeden nikdy nevie.

bibi13

16kristina02

Ja som tiez platila v hotovosti, ale na interklinik to tusim ide cez quatro.. nemal by byt vobec problem, len to musis hned oznamit.. informovala som sa na to, lebo som este nebola rozhodnuta, ako to zaplatim.. ;)

16kristina02

Ahojte.

baby ešte otazočka platili ste operaciu v hotovosti? či aj na splatky niektora? bo ja to budem musieť riešit na splatky. Ď

Martina210

Queen

Nepichaju ma tie stehy, oni tak ležia na jazvicke, tampony odlicovacie mám podložené pod skafandrom.
Inak včera mi na ľavom prsku, z tej dierky čo trčí steh vyšla taká žltá vodička na ten tampon a pozerám koniec stehu nikde, rozpustil sa, myslím, no a dneska si kukam ako je na tom, a zase sa kúsok stehu vydral vonku.Tomu na právom prsku sa dajak nechce :-) nič sama nevytahujem, idem na kontrolu teraz tak som zvedavá na dokiho názor.

Nena1

arara
Tá vata v podprde veľký význam asi nemá. To len aby netlačili stehy a tak pod. Aspoň si to myslím. Ja som ju mala, mne to robilo len dobre, nakoľko som mala vystlané dvorce, kde som bola rezaná. Dreny taktiež nedáva každý doktor. Ja som ich mala, lebo ten môj ich preferuje. Slúžia na odtekanie krvi, aby sa nerobili modriny a zároveň znižuje to riziko tvorbe kapsúl.

arara

Nena 1
tak ja sa zasa az taka opatrna nie som. samozrejme nechcem nic posunut ani si ublizit, ale ja v podstate uz od prveho tyzdna fungujem viacmenej normalne a samostatne, akurat po prvom pokuse o soferovanie som to zatial odlozila, lebo citim, ze na to este nie som ready. ale tak ja si myslim, ze hadam by mi doktor povedal, ze napr. 4 tyzdne nedvihajte ruky, nerobte toto tamto. ale asi kazdy vie ako sa citi, co ho boli a tak.
A mozno som bola malo informovana. Lebo ked citam niektore prispevky dost sa divim. Napr. ja som nedostala ziadny recept na bolest, mala som si dat paralen, nemala som v podprsenke ziadnu vatu (inak doktor sa po prvej kontrole divil, ze kde ju mam, asi mi to zabudli dat), tiez neviem o ziadnych drenoch atd. akokeby som bola na uplne inej operacii.)