Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

Vikusik99
po preveze ako si bola včera ty, som mala uplne celú podprdu polepenú, tak som si kúpila, také isté číslo, ako mam na skafáči, takú bez kostíc a pre staré babky, ale pomohla mi, keď som išla o týždeň do práce, lebo skafáč je vysoký a tričká mám prevažne s výstrihom, tak som tie prania mala bez problémov. Takže vážne ti povedal, že po dvoch mesiacoch môžme s kosticami? Vieš čo je blbé, že po vybratí stehov kontrola o dva a pol mesiaca, čo je dosť dlhá doba, ja si myslím, že po mesiaci človek má dosť otázok, ale čo už...no a keby si si aj ďalšiu nekúpila, tak prsia máš stále prelepené, tak kľudne sa môžeš osprchovať a dať vyprať...:-)

Titten

vikusik99,

ja mam sice uz stehy vonku ale po opke som rovnako ako ty.
Tiez sa bojim bez skafacu dlhsie, tak este trpim v neopranom.
Ale cakam, ak cez vikend bude konecne slnecno hadam, ze by som ho rychlo oprala a vyvesila na slnko. Zatial si dam asi taku pevnu sportovu podprdu, ona je vlastne ako ten skafac, len este som ju neskusala, ci to bude ok, je to Dcko
Susicku nemam, tak musim na pekne pocko pockat, aby skafac rychlo uschol

vikusik99

bianka77
ahoj...s malou, to ide fajn ...dokonca, sa naucila doma po schodoch, mi rucku davat..uz sa ani nepyta tolko na ruky..tak, som rada:)..vecer, ju berie do vane tatik..a do stolicky na papanie ju davam do nizkej..takze, to zvladam aj sama:)...do postielky, ju musim dat sama...a to, je najhorsie:-(...ale, inak je vsetko super..zatial:)

bpetra74

Ahojte baby, prosim, napiste mi tie, ktore ste boli a modelacii prsnikov...Mam par otazok a potrebujem hlavne podporu ;) bpetra74@gmail.com

vikusik99

silvia2903
ahoj...no, po vcerajsej kontrole je vsetko ok...mozem sa aj osprchovat..aj ty si mohla, aj ked si mala stehy?Kosticovu podprdu uz po dvoch mesiacoch mozes:)..tak, sup bez do obchodu:)...Na stehy idem az o tyzden.Inac, mam cely ten skafac polepeny a vsetko ma svrbi..aj by som si ho vyprala, ale neviem ako dlho mozem byt bez neho?Ty si to ako riesila?

menndy

cervenovky.:)

holky ktore ste boli operovane v BB, prosim vas neviete o nejakom fajn ubytku? lebo musim ist o den skor... dakujem...