Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matulka23

Nena1
bianka77
Sarinkaaa
ďakujem :)

bibi13
Titten
ďakujem som rada, že sa Vám páčia :)
nie, mám 295 ml, anatóm, Mentor
162 cm, 52kg, pod hrudníkom 70 cm

usko1us

ALL
ahojte chcela som sa spýtať, či nepoznáte nejakú kliniku alebo miesto, kde mi za poplatok spravia v jeden deň predoperačné vyšetrenia aj so sonom prsníkov. S malou(16m) sa mi nechce chodiť hore dole a taktiež k nášmu doktorovi.. to by hned všetci všetko vedeli.. Bola som pripravená ísť na opku až v septembri, ale sestrička volala,že 29.6. idem na to..
Dakujem

vikusik99

britneybitch
ahoj...pozeram, ze aj ty si bola v chirmede..Ako dlho si po opke?A ako sa citis?A si spkojna?Este stale nosis len skafac?

Sarinkaaa

Baby v dobrom závidím, že už máte po tom a máte krásne prská. Ja sa ráno zobúdzam s touto diskusiou a aj večer keď idem spať ešte čítam čo máte nové. Poctivo všetko čítam a zberám info. Dokonca sa mi už aj 2x snívalo prsiach.

vikusik99

titten
urcite, sa nam nic nestane ked budeme chvilu bez toho skafaca..ale, ja sa aj tak bojim.V nom, sa citim ovela bezpecnejsie:)..dnes, som ho nemala asi 10 minut..a ani, som sa nehyybala poradne..len som sa rychlo poumyvala, utrela...a rychlo, som dala ten skafac zase na seba:)

vikusik99

bianka77
ale, uvidis..ty mas do opky este dost..a dovtedy, sa este zmeni:)..ale, chlapci su viac zamamickovany...moja, je skor taka tatikova..k nemu, sa vzdy taha na ruky..ku mne ani nie..vie, ze ja ju nosit nevladzem:)...neboj, zvladnes...ja to zvladam a to ma moja este len o tyzden 14 mesiacov.

vikusik99

silvia2903
praveze, ja prelepene nemam uz nic:-/..ty si mala este polepene prsia?Mne sa ten skafac polepeny, lepi na telo..lebo, je lepkavy od tych leukoplastov este.Dnes, som sa aj osprchovala bez skafaca...ale, prsia som si namocila len minimalne..ja mam aj tie jazvy uz uplne odlepenee.Nechapem:-/.Dufam, ze to je ok.Inak, nemam ani jednu modrinku, ako niektore kocky tu..a prsia sa mi veeelmi pacia:).Musim pofotit.