Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

Susy1982 no tak to je fajn ze uz to mas vsetko za sebou a teraz sa mozes len tesit.A ako sa dostanem do galerie??A velkost ti odporuci lekar alebo si si davala ake si ty chcela??

Titten

Iveta84,

vcera som to uz nezvladla, po boji s trickom, dnes muzo je doma zatial.
A rozmyslam, ze foto az ked trochu tie modriny utlmim, dam. Mam pocit, ze ziadna v galerke nema take modrinove fotecky :D

Titten

Jany7543,

ako dneska? Lepsie?
Nahodou to si dobre este zmakla, ze aj najest ste sa vybehli mimo domu po takej ceste.
Sprchu si asi len od pasa dole myslela, ze?

Davas si ten flector? Mne ucinkoval super, do 15minut presli vsetky naznaky bolesti aj pomerne dlho ucinkoval. Na klinike mi davali nieco do zily, ale doma som uz flector si davala a prve dni bohate aj len 2denne mi stacili, zvacsa iba jeden som uzivala.

Titten

BritneyBitch,

ja som si akurat predchvilou obzerala prsia, ponatierala som modriny heparoidom, lebo na hrudnej kosti medzi prsiami mam az ciernu, ta aj dost bolela donedavna, a mam este na bokoch hned vedla konca prsnika.

Celkovo som ale spokojna, ze od zaciatku su uplne sumerne, nezda sa mi, ze by bol jeden vacsi, aj tvar pekny maju, takze dufam, ze nejake zmeny s opuchmi sa neudeju.
Ale ako pise Andrea, je to uplne normalne, to sa upravi, neboj

andrea1996

BritneyBitch

Ja som po operácii 3,5 týždňa a tiež mam ľavý o dosť väčší. Doktor povedal že je to normálne, každý prsník opuchne inak.

BritneyBitch

Smejo251

Spominala si pred časom, ze mas jeden prsnik vacsi ako druhy. Uz sa Ti To upravilo? Som skoro dva tyzdne po oeracii a jeden mam viditelne vacsi ako druhy :-(

To tak uz ostane? Mal este niekto podobný problém?