Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

viktoria21

Matulka 23 Bibi 13

Baby ja som sa vas chcela opytat ohladom oblecka po operacii.
Treba tu nocnu koselu nejaku na tie gombicky alebo bude to v pohode ked by som mala napriklad iba nohavice z pyzama a ved predsa vrch je cely obviazany,tak dufam ze to nebude vadit.Lebo som nezohnala taku kde su gombicky po celej dlzke.
Ako ste to mali presne vy? dakujem:)

BritneyBitch

Vikusik99

Som dva tyzdne po operacii. Skafander som prave teraz vyprala a lezim v športovej podprsenke, ale uz sa tesim, ako si ho naspat nasadim!

urobis foto a posles do galérie? Inak tie pozostatky leukoplastov som skusala dat dole vselijako, neúspešne
:-/

Iveta84

Sarinkaaaa
mne budu predoperacne robit v avelane, iba sono som si davala robit u svojho gyndu. Ale ani to isto nebude peoblem tam...

Matulka23

bibi13 Titten

jej, teraz pozerám, že som tam napísala 395ml :/ robila som to večer už som na to ani nevidela :)
mám 295ml

Matulka23

bibi13 Titten

jej, teraz pozerám, že som tam napísala 395ml :/ robila som to večer už som na to ani nevidela :)
mám 295ml