Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

Titten
Akú máš športovú podprdu? Ja mám len takú ako tielko krátke, nijako to nieje spevnené. Bojím sa v takej byt, už keď sa naťahujem s malou tak aspoň skafáč nosim poctivo.
Našla som na stránke activestyle taku športovú Lonsdale stojí len 12,49 (zlacnena vraj z 31€) vyzerá byt taká pevnejšia. To je cislovanie take isté ako klasické podprdy? Nevieš? Alebo si to nemám objednávat z netu? Ale nie je drahá tak to asi risknem. Bola som v obchode skúšať klasické podprsenky a neviem či zato že som ešte kúsok boľavá, ale ani v jednej som sa necitila dobre :(

bianka77

titten

mna to este len caka v oktobri.Vtedy bude mat 20mes. Tyzden bude mat dovolenku manzel,tyzden bude sestra, ale to este nie je na 100%:( Tak dufam ze 2tyzdne budu dost.

Titten

Matulka23,

krasne prska.
Tiez som sa chcela spytat, ze to mas 395ml. Mozes este raz napisat cca vysku a kolko mas pod hrudnikom obvod?

bianka77

vikusik99

super,tak dufam ze to bude tak aj nadalej :)Dievcatka su take rozumnejsie.
No ten moj chalanisko jedovaty..no neviem....:(to je taky maznak,len na ruky.....

vanes

viktoria21 tak už som domka, zatial všetko prebehlo ok.sestričky aj doktor super.bolest prvý den sa dala druhy to už bolo lepšia,je to tký pocit ako keby si mala véééľkú skalu dobre utiahnutú na prsiach.po narkóze mi nebolo vôbec zle, chvala bohu.operovat ma začal o deviatej ráno a trvalo to cca 2,5 hodiny kedže mi robil aj miernu úpravu jedného prsníka. dá sa to zvládnut nie je to až taká velká bolest. len je to nepríjemé.a dreny keď mi vyťahoval tak to tiež nebolelo.pa ja sa potom ozvem idem si pospinkat.