Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

Susy1982

Tak to mas fajn.Ja mam vysku 166cm a vahu mam len 50kg + - 1kg.A mam obavi ze si budem moct dat implataty tak najviac do 300ml ked vobec.Chcela by som vatsie uz ked mam investovat peniazky a pretrpiet si bolesti,tak hadam nebudem sklamana... :))

Mery NR

baby dnes som v Lindexe natrafila na úžasnú vec. Samodržiace silikónové klobúčiky na bradavky :-)
cez leto som sa vždy cítila nesvoja, keď som si dala tričko/tielko bez podprdy a presvitali alebo mi stáli bradavky, tak som si ich prelepovala leukoplastom, ale aj ten presvital napr. cez ľanové trička. ale táto silikónová bradavka je fakt svetová, je ako taká tenká kožička a nič nepresvitá, netrčí :-)

smejo251

Baby aj vy citite podpiru este par hodin po zhodeni podprsenky?ja mam nosit take s vyssim stredom a mam prsia dost pri sebe a mna to tlaci a normalne to tam mam odtlacene je to normalne?dakujem za odpovede

16kristina02

Nena1

diky dufam že to bude dobre, ja mam ešte času do opky vela, mam ju až 24.9. sa dovtedy aj zblaznim, cele dni na nič ine nemyslím len na nove kozy, tuto noc sa mi o nich aj snivalo :-D

Nena1

bibi13
aj ja som to mala polepené, ani skafač som nemala otvárať, ale tak mi doki povedal...Tak neviem, ako to myslel. Možno sa nejaká kočka ešte ozve tu na fóre a poradí...

bibi13

Nena1

Ja to mam este zalepene a skafac nenam otvarat, tak neviem co s tym.. aj ma to tam stipka..;( takze nestresovat..;)

Nena1

bibi13
myslím, že netreba stresovať. Mne síce sa krv neobjavila, ale keď ma prepúšťal doktor z nemocnice, tak mi hovoril, že ak by mi niečo krvácalo, tak mám otvoriť skafander, utrieť a zavrieť.
Silvia2903
Ďakujeeeem!
Ja sa tak vytešujem, že chodím skúšať podprdy do obchodov a len sa fotím a posielam do galérky fotečky :D :D :D

bibi13

Caute baby,

Prosim prosim, mam stresovat? Dneska som si objavila na podprde krv tam, kde mam rez.. nie je toho vela, ale ani malinko.. taka skvrnka.. stalo sa to niektorej z vas?