Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Mirusqa
Doktor ta isto pomera a podla toho bude vediet co sa zmesti. Urcite mu povies aj ty svoju predstavu a on ti povie svoju ako to vidi :) dolezite je to co chces a prajes si a ci je to mozne ti splnit povie doktor.

MirusQa555

Iveta84

aha no ved sa uvidi.A co sa vlastne na tej konzultacke robi??A ako dlho to asi bude trvat??No tak ja verim ze sa nejaka dobra dusa najde a pomoze mi s nimi.....

Iveta84

Mirusqa

Ja som este nizsia a presne ta ista vaha a ja mozem ist napriklad na 350ml. A su tu baby s tvojou vyskou a kilami a maju aj 400ml. Je to individualne, doktor ti to presne vypocita na konzultacke...

Vacsinou baby s malymi detmi riesili na prve dni vypomoc. Ak je to co len trocha mozne... Mne prve dva tyzdne pomoze mamina napriklad. Ale aspon par dni by bolo dobre aby si niekoho mala.

usko1us

Bianka77
..to bolo trošku inak. ja som bola na konzultácií v apríli a tie dievčatá išli všetky v júli na opku. ibaže ja som tam nebola zaradená, lebo ked som sa objednávala na konzultáciu a povedala mi júl, tak som sa zľakla, že leto nie a povedala som, že chcem ísť až v septembri. a ked som prišla už na konzultáciu tak sme sa bavili a sestrička ma dala na ten júl ako náhradníčku, tak asi niekto vypadol.. len teraz neviem či sa mám tešiť, ale podľa toho aké je leto doteraz to asi až také zlé nebude. :-) samozrejme dievčatám "už s prsiami" prajem samozrejme dlhéééé horúúúce leto.

MirusQa555

Sorry za chyby
Som sa chcela opytat ktora z vas ma male deti,pretoze viem ze po opke sa nesmie nic robit,tak neviem co spravim z deturencami:))

MirusQa555

Ahojte baby chcela by som sa spytat,ktora z vas tuoze viem z ma male deti,prete po opke sa nesmie robit nic namahave,tak neviem co spravim z deturencami:))