Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

silvia2903
chcela som sa spytat ci ti nahodou Magdo nenavrhoval najskor modelaciu?zdvihnut dovrec vyssie lebo je dost nizko sam o sebe pred augmentaciou...len pre info

Matulka23

Vanes

mne pančušky nechceli aj, keď som išla dom, sestrička mi hovorila, že si ich mám občas ešte dávať takže celých 24 hodín som ich mala stále potom doma ešte deň som ich mala, ale nie stále lebo už mi to liezlo na nervy nemohla som v tom zaspať škrabkalo ma to

Susy1982 Titten

ja som bola ráno v lekárni a odporučili mi Contractubex gel na jazvy tak som ho kúpila, kúpila som si ešte dezinfekciu v spreji detox, nejaké lepítka a detský krém na cicky nech nemám suchú kožu chcela som kokosový olej, ale ten som tu u nás nezohnala musela by som do iného mesta tak som sa na to vyprdla detský bude dobrý :)

Silvy, ten Stratoderm ti niekto odporučil?

16kristina02

Silvia2903

super tak to budem mať take iste ako ty :-D aj ja budem mať vysoký profil. ale ja budem mať rez cez dvorce.

vikusik99

silvia2903
no, idem ja sa hned odfotit..a vecer, popridavam foto:)..dnes, sa citim uz uplne fajn, uz sa viem normalne hybat..:-)..s malou fungujeme ako predtym...Uz sa mi aj rano lahsie vstava.A teraz, sa uz neviem dockat, ked sa budem tesit ako ty:)

vikusik99

nena1
ha ha ha!Sa smejem,.. ze dopravnych nehod!:)))no, este sa na to necitim!:)Ale, zaujimalo by ma, kedy sa to moze?Ja nenavidim podprsenky...doma nikdy podprsenku nenosim..ale zas, sa nerada ukazujem...a nechcem velmi putat pozornost bez podprdy.Ja radsej, ked na mna ludia velmi necumia!:))