Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

16kristina02
ďakujem, mám high takže vysoký profil
Nena1
ďakujem pekne, no až teraz po 8-ich týždňoch sa mi uvolnili na dekolt, tak vydrž ešte trošku a budeš môcť
vikusik99
ďakujem pekne, no teším sa veľmi a bez podprdy no asi po troch mesiacoch, spýtaj sa radšej nášho doktora pri vyberaní stehov a daj foto, nech aj my vidíme...:-)
iveta84
ďakujem..:-)
Susy1982
ďakujem....:-)
kočky držte sa...

bibi13

Vanes

Ty mas este tie pancuchy? To ti neporadim, ja som ich mala dole uz v den opke, lebo som v nich nemohla vydrzat.. lekar povolil a pani co bola so mnou na izbe, tej jej ich davali dole tusim ked sla domov..

MirusQa555

Susy1982

No aj ja citam vela clankov,no a uz som dokonca aj objednana na konzultaciu,som objednana na 5.6.k MUDr.Svehlikovy.Len keby som taky strach nemala.Tak mi drzte prsteky.A mozem sa ta este opytat kolko vazis a aku mas vysku??

Titten

Matulka23,

ja nie, zatial iba modriny heparoidom natieram si a bradavky musim mastit, lebo uplne su vysusene zo skafacu a stipu.
jazvy doktor nevravel, ze mam natierat niecim. Asi zatial nie

Susy1982

Silvia 2903
paradicka ,prsicka velmi pekne

Matulka 23
ja jazvy natieram uz 6 tyz. stratodermom,a uz beleju boli dost tmave ,preto som zacala ho pouzivat .kupeny cez net z ciech s donaskou okolo 30eur a vystaci na 3 mesiace...

Susy1982

Mirusqa555
pozerala som galeriu tvoje meno tam este nie je ,musis trosku pockat v priebehu dna ta tam nahodia a dojdu ti ako je uz napisane link a heslo....Co sa tyka tvojej konzultacie ak chces vyskusaj aj inych lekarov ja som bola na 3 pokial som sa rozhodla a rozhodovala a premyslala dlho,velmi dlho stracala som cas a aj ,,hlavu,,,vela som citala za ten cas clanky, podrobnosti o op atd. ja ked som za lekarom dosla vedela so vsetko co chcem ...Ja mam velkost teraz plne 3 a podp. nosim bezne - 75D normalna bez vystuze....