Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

viktoria21,

ja som bola v Euroclinic u MUDr Marsala na opke. V galerke mam foto, ale este modrinove

MirusQa555,

ja mam 2deti 4r a 2r. Ja som mala na 5dni deti u rodicov a muz bol so mnou doma, aby mi prve dni pomahal, lebo niektore pohyby bolia, ruky nedas vysoku, do police nedociahnes a tak... Mna aj zapinal pasom do auta.
POtom sme uz sli po deti, hrozne mi chybali, ale nenosim ich, ani nedviham, iba za ruku drzim.
Ja som po tyzdni zacala robit uz, ale z domu, celkovo v porovnani napr s Jany, co citam, ja som ani bolesti nejake nemala a zvladla to pomerne dobre. Po 5dnoch som si uz aj sama vlasy umyvala.

Matulka23

Susy1982

super :) ďakujem :) som rada, že je to dobré začnem natierať :)

Baby, ja som to včera dostala :-/ a to mi tesne pred operáciou končilo čiže pred týždňom a pol, nikdy sa mi to nestalo... mám s toho divný pocit, môže to byť z narkózy alebo teda teraz, keď je telo viacej zaťažované? som 9 dní po operácií

vanes

viktoria21 no ano pred operáciou ked ma kreslil sme si ešte všetko uistili to bola tak pol hodinka.neboj na všetko sa ho spýtaj,on je taký že sám od seba ti nebude hovorit nič, asi sa moc sústredil,ale pýtaj sa ho.no tie pančušky to sú tie kompresné čo si natiahneš ešte pred operáciou na seba.vlastne ty ked tam prídeštak ta odvezú na izbu, tam budeš mat nachystané na posteli modrý plášt operačnú čiapku, jednorázové nohavičky a tie pančušky.to si všetko oblečieš a potom príde sestrička a napichne ti ihlu do žili.žiadne náladovky sa tam nedávajú.ty si nemusíš brat ani to pyžamo, vôbec ho nepoužiješ,po operácii budeš len v tých nohavičkáh, a v tej podprde, ktorú budeš mat ešte stiahnutú elastickým fášom.podprdy tam dávajú pekné biele v zapínaním v predu a majú dost hlboký výstrich,možno väčší ako tielko, čo je super a sú aj z dobrého materiálu, úplne sú tenučké a priedušné aj dobre vyzerajú. nemusíš si brat ani papučky aj tie ti dajú. hlavne si vezmi tepláky a mikinu ktorá sa v predu zapína, bude sa ti potom lepšie obliekat.po prvom raze ako pôjdeš na wc tak popros sestričku aby ti prezliekla tvoje gatky bude ti tak lepšie. po prebudení budeš mat chvílu zimnicu ale to hned prejde, oni ta zababúšia a potom ti ostane až horúco.po prebudení predriemeš celý den, bolest sa celkom dala oni ti dajú od bolesti lieky do žili,neboj. noc už bola lepšia a aj ráno.dá sa to vydržat.

smejo251

Mirusqua
Ahoj.ja mam dve male deti 2 a3ro ne.mala som opatrovatelku a dodnes sa snazim ich nejak extra nedvihat.
Inak ja mam len 166cm a 51-52kg a mam 325ml implose.skus pozriet galerku.

MirusQa555

Iveta84

Aha.A nevies o akych pancuchach sa to tu stale hovori??Aj ty si nieco take nosila??Ten skafander to je vlastne ta podprsenka co sa potom nosi predpokladam,ci??

viktoria21

Vanes
Vaneska super som rada ze si v poriadku :)TUHO som na teba vtedy myslela. Si sa este rozpravala s doktorom HEDEROM ked ta meral a tak?Lebo ja sa este isto chcem uistit ci mi to tak da ako ja chcem.A mala si aj svoju nocnu koselu?Lebo ja nemam taku na tie gombicky vpredu nezohnala som.A vidis fu nechapem ake pancuchy to spominas babam.a ako si bola presne na tom s bolestami po operacii?
ach este dva dni a idem uz aj na bojimmm saa.Ale snazim sa nestresovat vobec radseej.Skafac je v pohodicke?