Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hankab

menndy

CHIRMED, Košice - Dr. Magdo. Preto mám obavy, lebo veľa báb píše, že im prvá menštruácia zvykla meškať. Môžu mi posunúť termín, ale naplánovala som si taký termín, aby som mohla odíjsť z práce.

hankab

menndy

Lenže mne bolo povedané, že mesiac pred operáciou vysadiť antikoncepciu, počkať na prvú menštruáciu a až tak môžu operovať. Aby som nebola pred, prsia sú vtedy viac citlivé, naliate.

Matka872

Titten

Ja som skor myslela tie baby co maju deti male a su od opky 2-3 tyzdne a v pohode zdvihaju a prekladaju svoje deticky,a vraj nic ich neboli.No lenze oni musia ked su na nich same v danom momente,niektore.Ale aj tak by som neriskovala.
Ja som 2 mesiace po,ale sa neodvazim nejako extremne sa este natahovat,dvihat tazsie.Napr.ked varim polievku a musim do vecsieho hrnca vodu nabrat tak to uz je tazke.Nemusia to byt cinky :-)Lebo sa napinaju svaly prsne a nechyba mi tak dlho dbat o seba a blbostou si to pokazit.A potom tu pisat ako ma prsia bolia,pichaju,idu mi vyskocit.Telo samo pusti.
To sa tolko toho popise,na tych forach.Treba brat vsetko z rezervou.Napr.som citala ze po vaginalnych cipkoch mala jedna baba krvacanie(nie v case menstruacie)Pride do gynekologa a on jej po vysetreni povie ze mala asi divokejsi sex,lebo ma ranky v posve.Tak asi tak :-)))

Matka872

nanka

vobec sa nemusis citit divne.Ja som tiez nechapala zeby taky velky zasah do tela bol,a kocky by sa citili fit tak skoro.
Ako ja robim vsetko ako predtym,setrim sa akurat co sa tyka zdvihnutia niecoho tazsieho,s tym mi pomoze priatel.Inak vcera som umyvala okna,v pooperacnej,a necitila som prsia,ani tlaky.Stale sa to lepsi.Este mi musia zmaknut a jazvy vyblednut :-)

menndy

hankab
Ahojky akurat kukam ze sa bojis ten menstruacii ja som ju tiez vysadila mesiac pred.. Bala som ze ju dostanem pocas operacii ale nastastie nie.. Mozno aj stresy spravili svoje... Dostala som ju dva dni po opke :) ale inac zevraj by to nemal byt problem keby si nahodou dostala

so.nickaa

Zoe23 a s tym vyberanim po rokoch to ti neviem povedat:-/
Ja som tu chodila v takych pyzamovych gatiach a na vrch ten korzet inak nic..a flector ti daju dva kusy co je podla mna dost malo ale tak neriesim doma mam celu skatulu toho

so.nickaa

Zoe23

Aj ja som sa cudovala ze sa tak dlho da byt ale skor po mna nevedeli prist a on povedal ze v pohode. Takze sa naobedujem, vyberu mi dreny o 3tej pridu po mna a za 35 minut som doma:) len sestricka mi vravela ze uz 6 dni po operacii sa mozem cela umyt to sa mi nejako nezda lebo baby tu pisali ze aj viac museli cakat..to sa ho este musim spytat

hankab

Ahojte. Tak konečne som sa rozhodla pre silikónové prsia. Mám 35 rokov,2 deti. 165 cm a 50 kg. Tento týždeň som bola na konzultácii v CHIRMEDE u Dr. Magda v Košiciach. Veľmi sympatický a príjemný človek. Konzultácia trvala viac ako hodinu, kde boli zodpovedané všetky moje otázky. Fotečky "pred" čoskoro pošlem. Boli mi odporučené anatomické implantáty 270ml. Samotnú operáciu sme naplánovali na koniec októbra. Mám na Vás baby takú otázočku. Momentálne beriem antikoncepciu a potrebujem ju mesiac pred operáciou vysadiť. Bojím sa, že mi bude hneď prvá menštruácia meškať a nebude možné operovať v zvolenom termíne. Nemali ste takýto problém?

zoe23

so.nickaa

Čože, to tak dlho sa tam dá byť? Ja, že do obeda sa nás musia zbaviť :)
A v čom si tam pobehovala, nejaký župan si mala? ja mám len hrubý župan, to by som sa v ňom v júli upiekla...
Sonicka a nevies nahodou, ze ak je rez robeny pod pazuchou a potom po rokoch sa ide na vymenu implosov tak či sa daju stare vybrat opat cez pazuchu alebo len z podprsnej ryhy?
A este mam jednu otazku :D dava Mladek nadomov nejaky flector alebo niečo?diky