Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikola.stein

ukrutná bolesť, tak myslím že keď zvládneme ako ženy pôrod, tak toto zvládneme nie? pre tie prsia myslím že aj tá bolesť stojí za to. Veľmi by som chcela aby sa aj na mňa pozeral môj drahý ako sa sem tam pozrie na baby čo majú prsia :/

lajtmannlea

s myšlienkou nových pŕs sa pohrávam aj ja..už pár mesiacov..a stále nie som rozhodnútá, či áno či nie. Ako je to s rezom pod prsiami? nebolí to viac ako keď by bol rez inakade vedený? nerozťahuje sa tá jazva?

Monci666

Baby keby ste zalistovali posielala som foto a dokumentovala vsetko od komzultacie cez opku aj po nej :) aj s foto .......mam 545ml slzickove rez od spodu ....mam171cm 60kg( dala by som si viac ale na prvy krat by sa nedalo viac ) natierajte si prsia kremom s kolagenom aspon mesiac pred opkou ,aby sa vam neurobili strie !!!!!! po operacii je to ukrotna bolest ale aj nie ste cintlavky date to aj sami ja som bola 10 dni nepouzitelna a prvy mesiac by som nebola schopna pracovat ......ak nieco chcete pokecat som na pokeci monci666 ps. posielam pozdrav s dovolenky

agnessca

Nikola ja mám prsia už dlhšiu dobu, dávala som si urobiť anatomické implantáty v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Rozmýšľala som istý čas aj nad okrúhlymi ale bála som sa ako budú vyzerať, či budú ako prirodzené alebo nie. A tieto čo mám vyzerajú dobre. Málokto by povedal, že som po takomto zákroku :)

Katka24

monci666 - náááádherne ich máš naozaj...mohla by som ťa poprosiť napišeš aku velkost, tvar si si zvolila, a kde ich máš pod sval? ja idem o mesiac k panovi doktorovi na OP, mne odporučil anatomicky 410 ml ...po operácii bolest je velka ?

karolispring78

Prosím vás operované baby, mali ste niektorá pred opkou autoimunnu chorobu? Ako napr. celiakia, cukrovka 1.typu, Crohnova choroba, psoriaza, atď....alebo "ochorenie" štítnej žľazy na "autoimunnom podklade". Vraj sa neodporučaju silikony pri autoimunite. Máte s tým nejakú skúsenosť?

Monci666

BABY, červen robí najkrajsie a najprirodzenejsie kozy !!! poznam xy bab co maju od neho prsia a su bozske ako aj moje po 3 mesiacoch od operacie mäkučké zahojene krasny tvar chlapi si idu oči nehat na dekolte .....tak nevahajte aj mate pocit ze prave kvoli prsiam sa necitite 100percentne :) chodde to doto best tým doktorov a naj kliniku najdete tu : www.aesthetica.sk + prikladam foto mojich :)

nikola.stein

Ahooooojte pozerám že už viaceré to máte už za sebou...ja by som chcela ísť na zákrok ku koncu roka nejako.. len ešte nie som definitívne rozhodnutá pre kliniku..viete mi poradiť načo si mám dať pozor? ako si vybrať vhodné silikónové implantáty?

Romanka25

podla mna je to super rez vzhladom na dojcenie. Predsa len ked si da zena urobit rez okolo bradavky tak sice nie je ten rez pomaly ani vidiet, ale moze pri dojceni sposobit rozne problemy, kedze je potrebne prerezanie tkaniva prsnika a vraj sa moze aj dost zmenit citlivost bradavky.