Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stupjakova.L

sisiqq kedze mas implantaty ulozene pod sval tak musis ratat s tym ze to istu dobu bude trvat, kym bude lepsie, ked budes moct bez problemov fungovat. Dopraj si este par dni klud...a myslim ze by si sa mala lepsie citit ;)

sisiqq

Ahojte baby. Chcem sa opytat, v stvrtok som podstupila zvacsenie prsnikov pod sval. Dnes mam uz 6.den po opke a stale nedokazem vstat sama z postele, mam strasne tlaky ked si laham alebo naopak sadam. Prosim vas, ake mate skusenosti vy, kedy vam tie bolesti a tlaky presli?

agnessca

jancovka tak ono je to rozne u kazdej zeny to moze byt ine chapes, pretoze kazda mame ine telo...ale pokial vsetko bude ok ako bolo u mna tak cca takto :) tak to je uz na tebe, ale ak by si si isla v lete alebo tak nejako tak musela by si ratat s tym ze isty cas ani na slnko ani nic chapes. Chuanka neviem si strach ale taka obava z neznama ale ked sa na klinike ako napriklad ja v Centre plastickej a estetickej chirurgie stretnes s lekarom alebo doktorkou, ktora ti bude zakrok robit tak aj ta obava z teba opadne :)

Stupjakova.L

Richard na tebe popracoval? pockaj...v tomto som sa nejako stratila... vies mi to vysvetlit? keby popracoval na nejakej zene tak tomu rozumiem, ale na tebe ako na chlapovi?

jancovka

@agnessca mesiac dva? tak to je v poriadku celkom. Čakala som, že to bude nejako dlhšie ešte, ale asi je lepšie si dať urobiť prsia skôr takto na zimu nie? alebo teda na jeseň, či? :)

chuanka

nemali ste strach z takéhoto zákroku? to sa robí v celkovej anestézii? V tej som v živote nebola a mám strach či by som sa zobudila a akoby som sa cítila. Ako mám prekonať tento strach?

Koliesova

Majú to na stránke? tak to idem hneď pozrieť, nech na to nezabudnem. V podstate keď si tam zrátam všetky tie ceny, tak si viem cca vyrátať aj celkovú, za celý ten zákrok, áno?

agnessca

koliesova v kosiciach na klinike, kde som bola ja, si to vies zaratat do celkovej ceny, takze ono to nie je ze by si nejako ovela viac navyse platila alebo co :-) skus si pozriet cennik na ich stranke a tam najdes presne ten zakrok a tie ceny vypiusane

Koliesova

Ahoj áno zaujíma ma konkrétne tá klinika, čo ona písala. Je mi jasné, že keď si porovnám viaceré kliniky tak na každej to môže byť iné, ale mňa táto zaujala preto by som sa chcela bližšie informovať ako to tam vlastne funguje :)