Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

veronika89_8

Vierocka mam prsia uz rok zvacsene a za ten rok som uz tolko cinnosti robila, varila, upratovala, cvicila, vsetko mozne a vobec mi nijako nezavadzaju. Toto je vec na ktoru si velmi rychlo zvyknes ked ti to roky chybalo, ked si po tom dlho tuzila

vierocka514

To mi je jasné že to záleží od toho aké veľké si dá žena urobiť, ale či pocitovo to nie je nejaké iné. Či nie je problém sa večer v posteli nejako uložiť alebo niečo podobné :) pri bežnej činnosti či predsalen nezavadzajú, či?

lexxa

Aké je to po zákroku? Tak mne robili zákrok v Košiciach v Centre plastickej a estetickej chirurgie, keď som chcela do toho ísť bála som sa ako to vezme môj drahý a bola som príjemne prekvapený keď ma začal podporovať. Išla som do toho a neľutujem. Bolesti po zákroku samozrejme sú, ale nie je to nič čo by sa nedalo vydržať. Dnes ani necítim že som nejaký zákrok podstúpila na pekné prsia si žena hneď zvykne ;)

Stupjakova.L

vierocka ako to myslis ze narocnejsie? jasne ze si treba na to zvyknut zalezi ake velke si da zena urobit aky rozdiel je medzi tym na co bola zvyknuta a tymi ktore si da urobit

Stupjakova.L

niekolko mesiacov asi tri, styri tak nejako :) len je to ine u kazdej zeny, treba brat si potom nazory lekara co ti na kontrolach povie, ze co by bolo vhodne este nerobit a podobne, on najlepsie bude vidiet ako na tom si ako sa to hoji a pod. Jasne ze je dolezite co zena robi, po zakroku urcite by sa nemala nijako namahat!!!

vierocka514

Už dlhšiu dobu, pár mesiacov premýšľam nad tým aké to je žiť so silikónovými prsiami. Je to náročnejšie? Myslím s nimi spať a tak bežné činnosti robiť? ČI dá sa na to časom normálne zvyknúť?

Kvetulaaa

Stupjakova ako dlho ti trvalo kym si sa zotavila uplne, ze si mohla vsetko dvihat a natahovat sa?
Citala som mnozstvo clankov ze prve tyzdne by mala zena len oddychovat ale je to tak ozaj? treba si davat pozor na to co zena robi po zvacseni?

Stupjakova.L

ano sisiqq tiez mam augmentaciu za sebou :) avsak pocas mojho zotavovania som sa s takymto problemom nestretla. Mne sa vsetko pekne hojilo a nemala som nejaky problem ze by mi to krvacalo. Urcite by bolo vhodne keby si sa obratila na chirurga ktory ti to robil, ze mas takyto problem, myslim ze by ti pomohol :)

maria0371

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

sisiqq

Dakujem za odpoved. Chcem sa spytat, ty si podstupila augmentaciu tiez?
Kedy vam zmakli prsia? Ja som uz 11 dni po a stale su opuchnute a tvrde... dokonca sa mi odlupla chrasta v mieste rezu a krvaca mi to po osprchovani...mate niekto s tymto skusenost? ci navstivit lekara?