Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

no prave som tam dovolala,vlastne ma odfajcili,ze maju plno,ani na konzultaciu ma nevezmu mam zavolat zaciatkom oktobra,ze budu vediet viac.ze Cerven si ma otvarat vlastnu kliniku a nevedia ako bude chodit k nim,ale niekto z jeho timu tam ma chodit.
co sa tyka ceny, 1500 + 290 narkoza + imlantaty,tak to je fakt vela,viac ako v BB.
takze nic moc,vsade plno,kazdy chce plastiky sa mi zda.
no tak teraz neviem co

mahulienka

Titten
Neviem, ci to bola palka, no mne hlavne islo o to, aby ma operoval dr. Cerven, a ze to bolo v PP...
A hlavne kratka cakacia doba na opku:)

so.nickaa

Luca123

dakujem:)
Jasne, rovnake prsia nema skoro ziadna, velmi malinko je to vidiet, a fotka to urcite este zvyraznuje. Ja som si to preto vsimla, lebo pred opkou som mala asymetriu, tak mi dal rozdielne implantaty tak si to teraz uzkostlivo sledujem ci nebudu velmi viditelne rozdielne:)

Titten

proste na PP sa mi to zda vela.
Zrejme tam doktor musi platit, ze tam moze operovat, alebo nieco take, inak nerozumiem tej vysokej cene

Titten

mahulienka,

no to bola ina palka ze 2900 bez hospitalizacie a za eurisilicony?
Ja som platila za opku s hospitalizaciou v TT s mentormi anatomamy 2750 a to len cena za samotne implose bola 1550eur.

za 2900-2950 ma aj v BA na hociktorej klinike s hospitalizaciou a mentormi anatomickymi chceli operovat.

mahulienka

michala1212
no to ti neporadim, o tej klinike som nepocula nic...
Ak budes volat do Medicoru, tak daj vediet, kedy ti dali termin.
A teraz mas aku velkost impl.?

michala1212

ja mam tiez eurosilikony okuhle. mam ich 5 rokov a teraz som dokojila a prsia sa mi zdaju male, tak chcem vymenit za vacsie.
ja som z LM,preto mi je blizsie ist do PP.
skusim zavolat do Medicoru co mi povedia.aj tak sa mi zda ta suma dost velka.
pisala som aj na kliniku do PP - Centrum plastickej a estetickej chirugie- tam mi povedali sumu 2050 za komplatku, co je to za klinika, neviem ohlasy?

mahulienka

michala1212
no tie anat. impl. su tusim o 300€ drahsie, ako okruhle...
Mam eurosilicon, a operoval ma dr. Cerven:)
Ja som priamo z PP, tak mne to nerobilo problem ist domov, zvladla som to celkom fajn.
A ty mas teraz ake impl., a preco ides na vymenu?

michala1212

to preco tak vela?? tie anatomicke su take drahe?
teraz mi pisali z BB,ze maju plne terminy do konca roka a operacie planuju az na jar 2014 a ze posobia aj v PP,no cakacie doby neviem,tak tam skusim zavolat.
teba kto operoval?ja by som chcela niekoho z timu Cervena.
klobuk dole,ze si zvladla ist ten den domov.aku znacku implantatov mas?