Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Iveta84

diky za slová :) tento tyzden sa mi nič nedarí, uz nech je buduci a mam pokoj, nic len oddych a obskakovanie :) a hej fotku vezmem, prave som šla vytlacit a sa mi tu zas niečo poondilo, fakt super...neviem co je toto za podareny tyzden. Ani nepamatam kedy sa mi naposledy tak "darilo".

Iveta84

Zoe23
Zober mu fotku tvojej predstavy, nech presne vidi. Ale moja, urcite budes spokojna, Mladek je vyborny doktor. S klinikou budes tiez spokojna, budu sa o teba starat ako v bavlnke :)

zoe23

ach, nejak mi vypadava internet, sa mi posledne prispevky pomaly nahadzuju...

menndy

diky :) Mladek, Avelane

Iveta84

hej vyberu, len my sme boli dohodnutí na okruhlych a som to zmenila na anatomy a o velkosti anatomov a vlastne aj profile sa budeme bavit az v utorok, no neviem, ked nebude suhlasit s mojou predstavou tak zas mi da chrobaka do hlavy ...

zoe23

Iveta84

dobre ze hovoris ze nemas pocit ze by boli velke, lebo z tych fotiek to je tazko...uz neviem kedy skresluju a kedy nie.
Aj sdrenmi si ma upkojila :)
Az na 17ty den na stichy, kazdy inak jak vidim :D

Tak sa drzkaj a šetri sa :)

zoe23

menndy

ved jasne mas byt na co vytesena.
Ano, ja uz konecne v stredu idem na to, mne sa to vlečie hrozne a nervozna som ze na poslednu chvilu sa budu vyberat imploše :(

Iveta84

Zoe23
Moja, ked sa na seba pozriem v zrkadle v podprde, vobec nevyzeraju velke a to mam opuch. Cize ked odpuchnu a casom sa usadia atd, ja som velmi presvedcena ze budu akurat a velmi som sa bala tej 350. Len pre priklad, teraz som si zmerala obvod aj s opuchom a cez prsia mam 87cm. Cize nic hrozne :) ked som ich zbadala, jasne ze su to take dva tvrde kamene ale tesim sa ak sa to casom zmeni :) dreny neviem. Nemala som ziadne vnimanie k nim, ked som videla co z nich ide, bola som aj rada ze to ten doktor dava a ide to z tela von a vybratie je otazka sekundy, ani nevies a su prec. Mna to nejak nebolelo, trosku neprijemny pocit nic viac. Ja som pred opkou nemala ziadne ukazkove prsia, ved to je vidiet a doktor spravil maximum :)

Inak, na piaty den sa kludne mozem osprchovat a prelepit nanovo a potom zase o 5 dni. Ze nemame sa zbytocne stale sledovat, jasne ze kludovy rezim ale nic sa vraj nedeje ak si lahnem a na 15 minut si povolim podprdku a necham prsia podychat a uvolnim sa. Taktiez ak treba ze rychlo podprdu preprat ked bude treba. Na stichy pojdem az na 17 den, tak ma objednal.

menndy

zoe23
ok poslem.:) tak ano som vytesena..:) sama vidis aka je to zmena a povedala by som ze dost velka.. sama nechapem jak to spravil:) inac teba opka len caka?

zoe23

menndy

zlatá,jaka vytešena! tak ked uz budes mat pocit ze nostek ma uz finalnu podobu, tak posli este foto, ja som zvedava a velmi obdivujem ake kuzelne veci vedia robit tí plastickí chirurgovia :)