Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Angela3531

Nemusis sa podla mna bat. Doktor mi vravel,ze ak ma telo pusti,tak mozem aj po dvoch tyzdnoch ale ze vzdy proste to musia povedat. Ak ti to nerobilo problem,tak je to ok.

Question

hej mozem...ale hovorim,ze nie dlho,pak ma to tlaci a tak. Ale vela krat spi na bruchu a na kupku zalezi na com lezim ale tak snazim sa aj prdel opalit ;)

Matka872

Nerozumiem tvojej otazke,ved ked sa opalujem hore bez,to neznamena,ze mam aj ruky hore. Ja mam jazvy pod pazuchami a natieram si ich faktorom 50. Vzdy som sa tak opalovala a teraz si ich uz vobec necem nechat biele ;)

anonym_76

ahojte baby,
vsetky mate krasne prsia.
ako ste sa prosim vas starali o jazvy aby ste ich mali pekne?mna to este len caka...dik E.

Nena1

baby píšete tu o košíkoch na podprdách, ale musíte brať do úvahy aj obvod hrudníka. Príklad: podprda 70E = 75D = 80C = 85B (to sú rovaké veľkosti košíkov pri rozličnom obvode hrudníka) To len pre Vaše info :-)

angie77

aj ja chcééém vidiet ewelku na kupku !! :) baby kde sa chodíte kúpat, dáme stretko :D, to by bolo super tolko silikoniek na jednom kupku :D

Iveta84

No tak to si mala dobre :)))) ja som zaspala az na sale, ale mne ten oblbovak dali az po kresleni. Este na sale som rozpravala s anesteziologom a zrazu off :))))