Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

ahoj,
baby vedeli by ste mi povedať koľko trvajú predoperačné vyšetrenia? Teraz má dovolenku moja DR, potom ja a po návrate mi zostane asi 5 dní. Dá sa to stíhať?Ale asi je lepšie ísť teraz, keby niečo nebolo OK, aby sa s tým niečo dalo robiť...Dík

sisih

Titten ahoj ja som bola zatial iba u trsku na konzultacii a ten navrhol 360ml max.mam ist este marsalovy v auguste ale neviem podla coho si vybrat doktora aby to bolo fakt pjeknee :-)

Nena1

lluciaa1211
ja v New Yorkeri, ale nosím 75D a mám problém, čo i len jeden kus tam nájsť. Ale sedia mi aj 80C a to už sa dá zohnať.

lluciaa1211

Ahojte baby, kde si kupujete podprsenky alebo aku značku?
Ja nemám veľké prsia a objednávala som si u nás v jedenej predajni 75E Triolu. Žiadna iná mi zatiaľ nesadla :( Väčšinou majú všade maličké a keď je dost veľká, tak taká ako pre starú mamu.

Titten

Nena1 :D:D:D,

nie, ale taka vysoka, velmi stihla holka a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkeeeeeeeeeee prsiska mala urobene. Hrudnik uplne utly nieco ako tu som si vsimla u sandrine7, ale prsia akoby 600ml mala na nom.
Fakt som oci nevedela spustit.

Nena1

All
dnes som skúšala push-up podprdy. Óoo... je zo mňa Dolly Buster! To si netrúfam ani na staré kolená nosiť :-))
Yeah!!! Foto poslané...