Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

wanesca
Noo... Určite jedno leto vynechať. Možno cca aj taký rok od operácie, to uvidíš sama, ako sa budeš hojiť.

wanesca

Nena1
dakujem ;)
takze po 6 tyzdni mozem plavat, byt vo vode a opalovat sa, len musim mat zakrite jazvy. A tie jazvy po akom case mozem opalovat?

Nena1

waneska
Šttandartne po 6 týždňoch môžeš robiť všetko. Opalovať určite nemôžeš jazvy. Tie musia byť zakryté, aby nespigmentovali.

Nena1

sisih
mňa operoval Dr. Trška. Keď chceš vedieť viac, vyfiltruj si moje príspevky na tomto fóre. Do galerie sa dostaneš, ak pošleš svoje foto prs bez tváre na galeria@zoznam.sk K fotke dopíš svoj nick, ktorý používaš. Potom dostaneš na mail prístupové heslá.

wanesca

ahojte baby
chcem sa vas spytat, v septembri ma caka operacia (zvacsenie prs)
v novembri sa chystame na dovolenku k moru, myslite, ze uz v novebri sa mozem opalovat, kupat sa?

sisih

Ahojte boli ste tu niekto u trsku alebo marsala? Ako si plis pozrem fotografie,mam navrhnute 360ml a neviem ako to moze vyzerat

Titten

bianka77,

ja som sla v nohavickach a tom plasti, dokonca mi pod neho dali aj tu pooperacnu podprdu a tu rozopli pocas opky, asi aby ma do nej nemuseli potom pchat rukami...

Rozalka

Lucka123

ďakujem, nie nemám nijaký problém našťastie, už sú ako moje, len brala by som o trošička väčšie a na fotkách až tak nevidno ale v skutočnosti vidno že jedno mám väčšie ako to druhé, ale ten rozdieľ som mala aj pri svojich pôvodných, ak pôjdem na reopku po pôrode tak vtedy navrhnem dokymu aby sme riešili korekciu... aj ty ich máš pekné...