Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Baby neviet mi niektora povedat ako to je s profilom?na konzultacke sme sa o tom vobec nebavili a ja teraz nviem ci zalezi na inplantatoch ( ktore si musim sama objednat)alebo to zalezi od toho ako vysoko tie inplantaty dr polozi?Prosim o radu,pretoze teraz neviem ci mam objednat tie inplose co mi dr napisal alebo mam zavolat dr a zisit ake si mam objednat na vysoky profil???dakujeeeem mooooc za radu :)

Titten

Nena1,

no ja som bola sklamana a smutna, ze som sa zial nedocitala nejake referencie na tie konzultacky.
Tak termin mi dali, ja som si volno z prace nebrala, ze vybavim to akoze v ramci dlhsieho obeda. Este som muza tahala, lebo som chcela poradit a tak.
Cakali sme tam este asi 40minut, ze vobec ma v dany cas nevzali. To uz som chcela stopnut sestricku, ze teda nech mi kartu vrati, ze pridem inokedy, lebo z prace sa nenecham vysmarit.
Ale ze teda konecne dnu mozme ist. Kazal vyzliect, len pozrel na mna asi z 3metrov od stola, ze nemusim vas ani merat, presne vam poviem.....a ze maximalne Bcka prsia. To uz aj muz do toho zacal, ze ved povedz, si mala inu predstavu. Nato doktor zavalil nieco o tom, ze mozno keby som bola mladsia, ze by sa dali aj vacsie. A to mam cerstvych 30r.
No neskutocne sklamanie. Som potom nevedela kam ist, lebo ze do ULK nepojdem na opku ani za nic.

Nena1

Titten
aj ja som bola v ULK. Konzultacia 15 min., vyzliecť, pohľadom skonštatovaná veľkosť, že max 325 ml. Obliecť a vybavené...

Titten

sisih,

a ved ak si spokojna a mas dobry pocit z Trskovej konzultacie, tak kludne do toho chod. Ja som bola u Marsala, mne sa velmi konzultacia pacila, lebo predtym som zial velmi zlu skusenost v ULK absolvovala. Ozaj prijemna skusenost a krasna robota, ze som okamzite sa pre Marsala rozhodla.

Co sa tyka fajcenia, pytal sa ma, ci nefajcim, ale napr ked som bola po opke a dosiel ma aj majitel kliniky pozriet, tak spominal, ze niektore baby jak sa preberu, ze uz vykusaju, ze by si sli zapalit :D A ja skapata, som tam blila z narkozy, ze rozne kocky tam chodia :)

Titten

Iveta84,

ja som sa na kupanie pytala ked som na kontrole bola po mesiaci, a vravel mi, ze plavat este nie, ze az po 6tyzdnoch, ze aby sa tie prsne svaly nenamahali, ale ze som riesila, ci infekcia by nemohla z jazera byt, vravel, ze nie, ze po mesiaci uz su rany dokonale uzavrete, ze z tohto hladiska sa macat mozem, ale nie tempa plavat a tak.
Plus este sa moc dlho nevypekat, aby sa opuch nevratil /mesiac po opke stav/

Nena1

Iveta84
ale v bazénoch je chlórovaná voda, dávala by som pozor na tie jazvy. Neviem, či by som ich tam máčala...

Nena1

Iveta84
tak to môžeš aj teraz. Len pekne zakryť jazvy, aby nespigmentovali a neležať na bruchu. Podľa mňa...

Iveta84

Nena1
Ja myslim celkovo, ze kedy sa mozem aspon do bazena vopchat, nemusim ani plavat. Len aspon na kupku pobudnut....