Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

bibi13

:D vieš, lakaju ma zlavy a nudim sa, tak beham po obchodoch-plavkovym sa vyhybam! Ja ked uz budem moct do Calzedonie uz zas nic nebudeeee

zoe23

bianka77
:)myslsi ze som to odlahcila? ako neviem čo ešte pride ale naozaj ma tie prsia momentalne nebolia ak sa ich nedotykam, len ten chrbat je sviňa a spanie!Uz by som sa tak rada vyspala aspon jednu noc...cez den potom len vyzivujem :D
bianka, ty mas aky fajnovy zakald :)

zoe23

Iveta84
:)
No co dnes, si bola na tych stehoch? Ja som uz o 10tej bola vybavena a ked sme odchadzali nikto tam nečakal.
Doky bol so "sebou" spokojny ze sa mi vsetko pekne hoji a plus sa ešte aj čudoval jak sa mu tu asymetriu podarilo dobre urobit. Aj ked stale je, len som to myslela tak ze ani sam necakal ze az tak fajn sa mu ju podari zjemniť. Na stehy mi povedal ze je este skoro, tak aby som buduci tyzden prisla a ked mi to prelepoval hovorim mu ze opatrneeeee a on ani nereagoval :D tak ja ze: Vy ste taky bezcitny!:D no tak však je...:D da sa to aj jemnejšie strhnut, tak to vzal s vtipom samozrejme som to aj tak myslela a ked som ešte vlastne vchadzala dnu, on že: No vlasy mame umyte vidim, to je prve dobre znamenie, podla toho hned viem ako su na tom pacientky :DDD
Čitam ze uz nemozes vydrzat s podprdami, haha :) ja zas chodim po obchodoch a ked vidim plavky a podprdy tak len žalostny vyraz nahodim ze ešte MUSIM počkaaat a do Calzedonie som radsej ani nevošla, tam by som to najradsej vykupila...

Titten

sisih,

ja som bola u Marsala v maji. Mam 330ml anatomy. Velmi som bola spokojna s pristupom aj teda vysledkom. Cenovo tiez super na zapadne SVK

Luky2112

Kocky prosim vas aky je rozdiel medzi ulozenim inplantatu pod pazou a pod prsnikom?co je lespie,viete mi povedat?

Mona6

Baby,
dnes som 3 týždne po operácii a chcem poprosiť o radu dokedy treba preliepať jazvy a kedy by som mohla aspoň chvíľu spať na boku? :):)