Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Iveta84
to je super, že sa cítiš výborne. Štandard je, že po 6 týždňoch môžeš už všetko. To uvidíš vo vode, či si aj zapláveš...ako Ťa to pocitovo pustí

Nena1

sisih
Mne povedal doktor, že pokiaľ neprestaneš fajčiť aspoň pol roka pred opkou, tak potom už 2 týždne nemajú žiaden význam.. Takže ja som v pohode fajčíla naposledy deň pred operáciou

sisih

Iveta 84
Dakujem :-) ty si bola u koho? Vsetci furt len cerven cerven neviem no jak keby bol jediny na slovensku a skoro rok sa mi teda nechce cakat na neho :-)

sisih

Baby a este sa chcem spytat ked uz je tema vysetrenia. Zarazila ma vec ta plucna tromboza ci ako to ze najhorsie ked clovek bere antikoncepciu,tu nastastie nemam a ze ked fajci.upozornil ma trska nato.mam sice 25rokov ale vyfajcim aj dve krabicky denne niekedy,pred narkozou by sa nemalo tyzden fajcit?

fufu

Nena 1,

mne povedali, že nesmú byť staršie ako mesiac, asi záleží na tom, kam ideš. Schválne som sa na to pýtala, lebo som tu na fóre čítala o tých dvoch týždňoch. Ale nechám to asi radšej po dovolenke, aby boli čerstvé :))

Liliana,

ďakujem:)

Iveta84

Baby, dnes su tri tyzdne od opky. Citim sa vyborne :) este tyzden a zacnem konecne aj normalnu podprdu aspon na chvilu cez den nosit.

Kedy budem moct ist do vody? Niekde sa kupat??? Som sa zabudla na to opytat.

Iveta84

Sisih

Trska aj Marsal maju krasnu robotu, ale urcite absolvuje aj tu druhu konzultaciu a podla pocitu sa rozhodni. Ale ani jednym neurobis chybu :)

Liliana65

fufu

ja som bola v normálnej nemocnici, zaplatila som si za to a mala som ich hotové hneď :) takže stíhaš určite

Nena1

fufu
Predoperačné vyšetrenia nesmú byť staršie ako 2 týždne! Takže musíš to stihnúť po dovolenke. Ja som si ich zaplatila na súkromnej klinike a mala som ich hotové na druhý deň. Ale ešte s výsledkami musela som ísť za anesteziológom, ktorý posúdi, či môžeš absolvovať narkózu.