Komisia - invalidný dôchodok

kasta

A nemáte problém ani ak ste na hlavu vďaka alkoholu alebo drogám. Koho to trápi, že si za to môžeš sam, zaplatia to všetci.

oukydouky

najjednoduchsie sa da u nas ziskat ID na psychicke ochorenia. proste spravite zo seba debila, tvarite sa nepricetne, psychologa oblafnete jednoducho pretoze to su hlupaci co nepoznaju ani zaklady formalnej logiky navyse vsetky ich teorie su postavene na vode, ziskate nejake posudky, podate si ziadost a mate minimalne 50% ID uplne bez problemov. a to si nevymyslam, pretoze som sa s tymto stretol vo svojom okoli. proste vyberte si nejake to "ochorenie", napr. schizofreniu, alebo maniodepresiu, cokolvek co vam moze akoze znemoznovat vykon povolania, nastudujte si diagnozy a jednotlive charakteristiky, pripravte si scenar ako sa mate spravat a vyjadrovat a pred posudkom zahrajte divadlo. rozdiel medzi fyzickym a psychickym ochorenim je ten, ze pri psychickom neexistuju ziadne tak objektivne a exaktne postupy posudenia stavu tak ako pri somatickych ochoreniach a ked budete hrat retarda bez vyraznejsich kixov tak vam na to nikto nepride, pretoze vam nikto do hlavy nevidi. takze v podstate vam bude stat dotovat pekne cely zivot a pritom ste uplne zdravy, mozete si robit co len chcete ako kazdy iny, aj sa niekde zamestnat a privyrobit si dalsie peniaze. proste fraska

pan d.

Mne jeden cigan povedal, ze si vybavil plny invalidny dochodok za sto eur:) V nemocnici vsetky lieky plul do zachoda, to som videl na vlastne oci. A primar po mesiaci:DDD No, vidim, ze sa Vas stav zlepsil:DDD

Lulita

pan d. - tak treba aj druhe vypichnut asi, neviem, co clovek, ktory nevladze vstat z postele nema sance ako iny, moze skoncit na ulici ako zobrajuci a v zime zamrznuci bezdomovec, vivat nasa krajina! hlavne, ze hore nenazranci maju zadara byty a pokradnute eura, co by mali ist na chorych v ponozkach v gaucoch

pan d.

To je fakt pravda, ze na Slovensku je to bieda. Este poznamka, na Slovensku sa dochodok vybavuje, ak si ho nevybavis, tak necakaj karafiaty:)

Lulita

pan d. - tak, tak najlepsie na psychicku diagnozu, aj ja sa chystam :p

minule davali pripad, cloveka bez nohy, povedali, ze je super prace schopny, hm neviem kde ho vezmu, ked zdravy si nevie najst robotu na uzasnom SR

pan d.

Ja ked som bol pred komisou, tak sa ma na vselico mozne vypytovali, ale napokon bola pre nich najpodstatnejsia sprava zo psychiatrie, kde bola uvedena moja diagnoza /pozehnana/:)