Komisia - invalidný dôchodok

katty192

je to hrozné, čo to tu čítam a pan d., takto nás dehonestovať, to chce naozaj prudký charakter. som na invalidnom so psychickou poruchou, koľko to má obmedzení nebudem hovoriť, ale toto je prudká urážka. fuj

lulu100

Ahoj ninka255 ,no ja idem na kontrolu 11.2 tak sa skusim popytat doktorky,len či to vlastne schvalujú aj mamičkám čo sú na materskéj.

ninka 255

skleroza multiplex je dosť závažná diagnoza, ja čo poznám ľudí s touto chorobou sú všetci na ID.samozrejme ide o to v akom štádiu je tá choroba.určite požiadaj teraz, ved to konanie kým ta zavolaju na komisiu a rozhodne posudkový a následne ústredie soc.poistovne trvá niekedy aj pol roka.

lulu100

Dobrý večer
Chcela by som sa spýtať,že či mám nárok na ID ked mám chorobu SM-skleroza multiplex.mám ju od roku 2011,po pôrode mi ju zistili.... Len neviem či mám nárok,či si ju ho mám požiadať,ked som ešte momentálne na predlženej materskej,koly zlému zdravotnému stavu malej.vedel by mi niekto poradit,č mám alebo nemám nárok

pan d.

Takto, treba si pripravit nejaku tu rec. Clovek tam nepojde len tak hala bala, ved ide o peniaze!!! Oni maju radi pribehy, najma take, ktore sa koncia zle a ked niekto zle dopadol:)))

jeny

Chcela by som niekoho poprosit, kde by som nasla tabulky na urcenie percent podla diagnozy.Mam totalnu endoprotezu bedroveho klbu,druhy klb je opotrebovany/2 stupen ,k tomu odvapneny 1 stavec,posunute 2 platnicky,skoliozu chrbtice. Mam 43 rokov,invalidny dochodok nepoberam,ale marodujem a poziadam on.Poradte prosim'