pehy

ida

ahojte no tak sa zapojim stim istim problemom aj ja mam pehy hlavne na tvary ktore my strasne vadia to ze ich mam trochu na pleciach ma vobec netrapi ja som si objednala taky smradlavi krem teda depigment cez internet a idem si ho objednat druhy krat vraj po troch mesiacoch ich bude o moc menej tak uvidim ak mate nieco lepsie prosim ozvite sa velmi pekne dakujem ze som sa vam mohla vikecat zo svojho problemu a aj za pripadne rady cawte

matica

presne....pehy su sexi !!!! ja mam iez, ale len trosku...vobec sa nad tym nepozastavujem... napriklad ta herečka tana pauhofova ma pehy a podla mna je krasna...!!! nehanbitte sa baby!

niky222

Ludia a kde ste presnejsie kupili ten cajovnikovy olej ci krem ci co to je... bo na internete som to hladala a tam je ze to je na vyrazky a tak .. diki a ty co ste to vyskusali tak vobec zabralo??

zpr

ahojte. aj ja mam pehy. stale mi to vadi,pretoze si nemozem obliect ani triko s vystrihom. a hanbim sa ak idem po ulici a ludia na mna cumia.

monkaaaa

ludja vjete naco som prisla?ze ti ktori pehy maju ich neznasaju a ti ktori ich nemaju by ich celi a pacia sa im...ale treba mysliet na to ze ludia vas vnimaju inaq ako vy sami seba a ak si budete o sebe mysliet ze nie su pekne taq nebudu ale ak si budete mysliet ze su pjekne taq vas tak budu vnimat setci vaaazne ...hlavne usmev a pocula som vraj zabera SAMOOPALOVACI KREM NA TVAR...je to fakt super lebo budete tmavsi a pehy vam popritom zaniknu...len to neprezente good luck :)

pehaciq

pehy su naozaj kraaasne...ja ich tiez mam a som na to hrda.Ked som bola mladsia tak mi pehy strasne vadili. Mala som debky dokonca aj niektori chalani sa mi smiali. Bola som z toho skutocne nestastna mala som pocit ze som spinava alebo take nieco. Ale teraz ked som uz na gymply vse som pochopila. Uz pehy neberiem ako chybu ale skor ako dar. Vela chalanov mi povedalo ze som zlata a ze mi pehy moc pristanu. A dokonca nikto mi uz nepovedal ze som skareda.A preto baby neberte pehy ako prekliatie ale ako nieco s cim sa mozete pochvalit. A nepocuvajte hlupe urazku ludi kt.len zavidia...

luja

ja mam tiez pehy ale len na tvari a trocha na pleciach a tiez sa ich chcem zbavit kupila som si krem na odstranenie vyrasok a tam ten cajovnikovy olej ale nepomohlo to kto mo moze este poradit????