pehy

zorett

Jejda ludia, pehy nie su ziadna katastrofa.. su aj horsie veci na zemy ako pehy.. co maju povedat ludia co su rysavy maju pehy a este aj bledu pokozku.. :)

zorett

Tangela, ja som pocula ze si treba triet pehy citronom a ze on ich vybieli.. Mne pehy vykukaju v lete, ked je slniecko v zime ich neni vobec vidno a mne sa pehy pacia, preco si ich chces dat odstranit?

barbi&ka

plz poradite mam take mensie pehy ale vadia mi mi to asik mame dedicne a obavams a ze ich budem mat na celej tvary co zatial nehrozy ----.....no newiem akos a ich zbavit newiete nahodou ci prtedavaju v lekarni nejaku masticku alebo mdomaci recept proti peham ktory ucine zabral?

ja15

Aj ja mam pehy a som chalan.Ked ma baba pehy daa sa ale na chalanovi teda mne je to otrasne aj ked ich enma milion ale mam...ako by sa dalo ich nemat?Prosim poradte...a k tomu mam esce aj pupaky na tvary

sajmonka

awoojte...pls mohol by mi niekto povedat ako presne sa vola ten krem s cajovnikovym olejom??lebo ja ho mam doma ale newem ci to je on...pisu tam ze to je na akne tak ja potom newem...pls...dakujem :D:D