pehy

15m15

ahojte ja som tiez pehava:(...chcela by som sa spytat ci nikedy pehy zmiznu...bo niekto vravi ze pieh je kazdy rok viac a niekto zase ze ked pehaveho cloveka opali do hneda tak pehy zmiznu

flaciky alebo pehy

ja ked som bola mala som mala normalne pehy, na lickach a na nose. teraz mam 22 a namiesto pieh mam akoby male flaciky, vyzera to hrozne. z dialky akoby som mala tvary nevyliecene akne, ale s tym som nikdy nemala problem.cez leto mi naskacu este pehy tak vyzeram jak total pehata, ale to mi nevadi, lebo tie fliaciky trosku zaniknu. ale normalne nemozem ist von bez makeupu... asi ich niako neostranim ze?

silvus

Ja mám pehy len na nose a lícach a strašne sa mi to páči, škoda len, že ich nemám viac. A ešte by som k tomu brala aj ryšavé vlásky...

darinka l

chcela by som sa opytat ze ak budem pouzivat citronovu stavu (musim pouzivat paltky citrona alebo staci stava....???)a prevarenú perzlenovu vnat a ked to budem striiedat tak ci mi to pomoze aby mi zmizli pehy alebo mam pouzivat iba jeden z tychto dvoch.... uz niekto skusal nieco z tychto dvoch??? a pomohlo vam to???

1567

Pehy a pigmentove škvrny sa nedajú žiadným pripravkom vyliečiť, dajú sa len zakryť alebo zjemniť, na zjemnenie je dobrá výživová báza NOURIFUSION. Ak maš záujem napiš.

lucia61297

JA SOM POCULA ZE POMAHA KED SI PREVARIS PETRZLENOVU VNAT NO VED VYSKUSAJ A UVIDIS JA PEHY NEMAM TAK NEVIEM CI TO JE PRAVDA ALE AK CHCES VYSKUSAJ

zorett

julinocka - to sa musis poradit z koznym lekarom , mozes si uplne dodrbat pokozku ked budes experimentovat.. a tie pehy ti za to asi nestoja..

julinocka

chcem sa opytat ze ked pouzijem ten depigment tak ci mi uz pehy zmiznu navzdy alebo iba kym nevyjde slnko.... dakujem