pehy

kamil

Mam zenu,pacia sa mi jej pehy no ona si ich stale zakryva make upom.Vadi mi to,trva to uz 11 rokov.Ako ju presvedcit aby mi ukazala svoje PEHY.

fraisee

pehy su fajn, mam ich tiez, chalanovi sa hrozne pacia.. nemam ich nejak vela.. ale chapem tych, ze z toho maju komplexy, ked ich maju vela..

bejusa

AK SU TU LUDIA CO NEMAJU PEHY A LEN TAK SI TO číTATE NEVYSMIEVAJTE SA TYM CO MAJU PEHY LEBO TO DOST UBLIZUJE PROSIIIM SVET BUDE LEPSI KAžDú STREDU VAM NAPISEM CO JE NOVE SO MNOU A SPOLU NEJAKý VýRAZNý UčINOK NáJDEME NEJAK SI TREBA POMáHAT MOJA STRáNKA NA AZETE JE www.azet.baja678.sk NAPíšTE MI SOM TU V STREDU A BUDEME HLADAT NEJAKY SPOSOB

kikatt

ANDIKA....jaka krasna myslienka =) moc sa mi zapacila... ja mam tiez pehy ale iba na tvari =)) uz som si na ne zvykla... neriesim a mam ich rada co s nimi nariesim =)) a ludom sa to paci =)) takze ziadne komplexy ludia!

bejusa

mne nejde o to aby som ich nemala v;bec ale keby boli aspon trochu slabsie a aj ten laser vam ich da prec ale budete jak smrtky blede bez pigmentu a potom uz len hadzat na seba mejkap a aky to malo zmysel je tu niekto kto ich mal uplne vela a potom mu nejak ked vyrastal zmizli a inac fakt ti ten cajovníkový pomohol to som bola ja skusila som to minulý rok v lete a ak vám môzem poradit kupte si ten biokaroten cca 300sk (betakaroten)a zamedzíte tvorbe mne sa s tym uz dalsie netvoria a ani nesilnejú stacia mi tie co mam

bejusa

NO CO UZ SMEJU SA FAKT LUDIA TEJTO DOBY SU VELMI ZAKOMPLEXOVANI A MUSIA SA NADAVAT INYM TEDA AJ MNE PASTA POMOHLA LEN TROCHU NO CO UZ

andel

No vam sa to hovori jasne pehy su uzasne! rada by som videla vas v puberte ci ste mali taki nazor! ja mam pehy vsade na celej tvari aj na rukach aj na kolenach a su dost vidiet.V zime mi nemiznu vobec.Ked som mala 13-14 tak som nechcela chodit do skoly lebo sa mi kazdy den posmievali.A horsie je to,ze mam tmavohnede oci a hnedocervene vlasy takze s tymi pehami vyzeram jako ciganka.Jasne pehy su pekne ale v malom mnozstve a nie moc hnede nie ako ja.A tak jedine riesenie je laser ziadne citrony a podobne p...iny cela tvar vyjde okolo 20-30 tis.zalezi od velkosti.Tak setrime ;o)

elle

Ahoj, neexistuju ziadne zazracne bieliace kremy na pigmentove skvrny-pehy. Pretoze tie pigmentove loziska melaninu, sa tvoria v hlbsich vrstvach koze, v zamši a ziadny krem sa tam nevie vstrebat. Takze su to zbytocne vyhodene prachy, cisty marketing. Jedine co by mohlo pomoct je chem. peeling s AHA-kyseliny. Chodi sa tam na viacero sedení.