pehy

andrea boledová

Ten krém s čajovníkovým olejom nepatrí náhodou medzi bielidlá, ale bo je to normálny krém? Prosím dajte mi niekto vedieť...Prosím

andrea boledová

Ahojte ja mám tiež pehy po tvári aj trochu na rukách, kolenách a krku. Už som z nich zničená. Neviete mi poradiť ako aspon zabrániť ich rozširovaniu? Viem, že sa ich už nazbavím..... tak aspon niečo......prosím

pata.k

ale na co sa vsetci usilujete odstranit si ich? pehy su straaasne sexi.. urcite sa tym netrapte, ved prave s pehami ste velmi zaujimavymi a krasnymi.. a navyse sa to paci aj chalanom, tak potom v com je problem?

luja

je tu niekto prihlaseny s kym by som si mohla pisat?ja mam tiez pehy,ale vobec sa mi to nepaci a chcem sa ich zbavit ale u nas chlapcom sa to asi paci vie mi niekto poradit ze kde sa da kupit ten cajovnikovi olej?

letty

awoj tangela aj ja mam pehy na nose spravili sa mi len teraz a to zo slnka pretoze som sa stale opalovala...mozes skusit zajst ku kozmeticke aby ti nieco poradila....ale ked ich nemas vela ak to je potom jedno ved pehy su sexi....:)

thedzanka

NEJAK TEJ TVOJEJ OTAZKE NECHAPEM, NEMALI BY SA TU ROZOBERAT, VECI, KTORE TA TRAPIA, ALEBO NIECO V TAKOMTO ZMYSLE?PISES,ZE TIE PEHY CHCES, ALEBO NECHCES????aj ja mam peh:)na nosteku a trosku aj na lickach.Ked som bola mala tak som z toho bola dost psychicky deptana...ale uz to preslo, mam priatela,kt.to na mne miluje,vraj si to vsimol na mne ako prve...hm ja by som ich radsej vygumovala:)))))))

naty07

ahoj aj ja mam pehy a predtym som si na tvar prikladala kolieska citronu ktore zosvetluju pehy ale uz som sa na to vykaslala...papa

žena

Netráp sa kôli pehám,veď predsa tvárička bez pehy, ako nebo bez hviezdy.Ja som celá pehavá,ale môj muž ma miluje takú aká som.Mám už dospelé deti a tie nemajú jedinú piežku.Tak buď hrdá na to,čo iní nikdy nebudú mať.