pehy

weleda

ja mam tiez pehy, ale co ma nemilo prekvapilo, ze toto leto sa mi na pravom lici urobil pigmentovy flak, taka mapka... co mam robit aby to zmizlo? :-(((

macokovac

www.evia.sk
tu su nejake depigmentacny krem ktory pehy zosvetli(teda) zakryje,,
toto je zlozenie:
destilovaná voda, glycerin, olej z kamelie japonské, révy vinné a sóji luštinaté, výtažek brusinky, kadidlovníku a zeleného čaje, urea, hroznový olej, kyselina citronová, mléčná, glykolová a jantarová, vitamin C a E, éterický olej ze šalvěje lékařské a máty peprné.

je tam aj kyselina citronova, to znamena ze baba co tu pisala ze potieranie citronovou stavou pomaha, ma z casti pravdu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

macokovac

Caute ludkovia, slecny, damy, som 23r. chalan a tiez mam problem s pehami, mam ich na niektorych miestach(tvar, krk, ramena, chrbat. Rad by som ich odstranil(aspon 50%) urcite, potom by bolo vsetko ok. Niesom nejak intenzivne bodkovany ale dal by som to prec ak sa da. Na webe som nenasiel informaciu ktora zaruci napr. po laserovom odstraneni stopku znova tvoriacim sa peham, je to diskutabilne, kazdopadne budem rad ak poradi nejaky odbornik, ... niekde som cital ze nejaka doktorka napisala clanok o nejakom svetle ktore po tyzdni pehy spali a potom mate plet cistu a jemnu ako babatka:DDD. pozrite, kliknite na toto=>>> www.woman.sk
je to nejaka MUDr. z mytnej 5(fakultna nemocnica v BA)... som v irsku ale ked budem v BA co bude v oktobri, urcite tam pridem:D a uvidi sa... zatial

anikoo

bomba:to sa kde djau kupit tie kvapky?a to jadrove mydlo to som nepocula to sa da bezne dostat?alebo?tak yvskusam len neviem kde sa to da kupit a dufma ze mi zmiznu uz

lucinka9339

ja mam tiez pehy, ale iba trosku, ked mi ich slnko torchu na kupalisku vytaha.cez zimu ich ani nevidno. dako mi to postupom casu aj prestalo vadit, pripadne prekryjem trosku pudrom.mam dokonca jednu spoluziacku, ktora ma po celej tvari pehy, ale je to napriek tomu kocka a chalani za now len tak letia. staci si na to zvyknut a dat do popredia to nakrajsie :o)

bomba

ja som si ich zacala odstranovat kombinaciou svedskych kvapiek a jadroveho mydla.jeden den utriem tvar kvapkami na odlicovacom tampone a druhy si umyjem tvar jadrovym mydlom.robim to mesiac a fakt viditelna zmena.pritom ked idem na slnko dam si krem s faktorom 40 a obcas zjem vitamin B ale ten neviem ci ma na to vplyv vplyva na rovnomerne opalenie asi.ten citron by tiez mohol fungovat.

anikoo

ahojte jedna baba tu minule pisala ze ked si namacala citronovou stavou pehy kazdyhc 15 min ze jej zmizli po case je ta baba tu?ak hej ozvi sa ..ja som este pocula zevraj proti peham je petrzlenova vnat zaliata vriacov vodou pravda?

anaa

ahojte ja som pocula ze pisala to tu vlatsne jedna baba ze to ma overene..namacala si citronovou stavou pehy kazdyhc 15 min a ze jej zmizli?je ta baba tu?ak hej ozvi sa..ja som pocula ze pomaha aj petrzlenova vnat zaliata vriacov vodov pravda?