pehy

alexa29

aj ja som pehavá od 6ich rokov a vzdy si ich skrývam pod tonu make-upu co sa samozrejme nedarí dokonle nikdy skryt a doteraz som nestretla chlapa ktoremu by sa pehy nepáčili, ze vraj sú velmi sexi a vzrušujúce

defčáá

bosee aj jaa maam pehy .. ae len na tvaari ale maam ich tam strasne moc .. teraz mi zacinaju ryšaviet vlasy ale to len trochu jak keby osm mala melír.. mam aj strojcek na zuboch .. mam bledu pokožku .. a nemosem sa ani usmievat s vycerenimy zubami lebo som otrasnaa .. ja som fakt strasne skareda us nefim co mam robit .. zadny chalan ma neste . aj ked mam kamosov chalanou ale ani jeden ma nechce .. a mam kamosku ktora namna strasne podobaa .. sme jak dovjicky len stym ze ona je ovela ale ovela krajsa nema pehy neni vyblednuta ma pekne vlasy .. a vzdy sa mi posmieva ze jak vypadam .. us mi to leze na nervy ja newim co mam robit :( pomostee mi..

hmm

ja mam pehy na tvar aj na rukach sa mi robia aj plecia uz mam neviem co mam robit skusial som vodu so solou a citronovu stavu nic=(

prostesexi

Arci som tiez chalan a pehy mam "este" tiez len na nose.. citron neodporucam pouzivat lebo si tym leda tak znicize plet. Ked uz tak objednat depigmentacny krem, beta karoten, ten cajovnikovy olej a sem tam si nos potieram aj tou prevarenou petrzlenovov vnatov. za 2 mesiace my pehy dost vybledli a plny ucinok predpokladam ze sa dostavy az po takych 3-4

ARČíí

Ahojte všetci...takže ja mám tiež pehy a tiež mato dosť trápi...bola som u kožnej lekáárky....Pehy sa nedaju odstrániť žiadnymi kreémami...uistila ma...Daju sa odstrániť buď laserom alebo nejakou tou operáciou...nedá sa to však v lete,pretože svieti slniečko,ale dá sa to v zime...kedy aj na en zákrok pojdem...potom si kupim aky ten krem ktory stoji sice asi 500 alebo tak nejak koruun...a budem nosiť šiltovku keď bude svietiť slniečko...takto by som sa mala zbaviť pieh...a konečne budem rada....skúúste sa aj vy spytať svojej lekáárky :)

dankaaa

co potrebujes na zmiznutie pieh??
petrzlenovu masku
krem od Biodermy- White Objective
trpezlivost
vela casu
mat pevnu vieru
:)