pehy

Ivka23

Mna by zaujímalo či ten krém bieliaci od biodermi si dávate len na miesta kde máte pehy alebo na celú tvár. A či z toho bieliaceho krému neostanú na tváry biele fľaky, len na miestach kde ste si to natierali tým krémom.

ceky

do nedávna som si myslel že nemám vyhradený typ báb. Ale zistil som že sa podvedome prikláňam k pehatým blondínkam/špinavý blond/aj ryšavé sú good....ale pehy sú podmienka :D

lili87

Skúste Jhodovú masku :
5-10 jahôd zmixovať s vyšlahaným snehom z 2 váječných bielkov, s 2 lzžicami citrónovej šťavy a 2 lyžicami medu.
Nechajte si to 15 min. na tvári a zmyte

oddo

ja som chlapec maam pehy ale iba na tvary a pokozku maam pomerne tmavuu tiez som sa chcel toho stracne zavit ale dostal som rozum a popravde sa mi moje pehy pacia :P ale jeden recept proti pekam poznam .... prevarit biely caj prevalit petrzlenovu vnat a obidla roztoky spojte a rozmiesajte a + do toho citronova stava a malo by to fungovat aspon mne to fungovalo ...

sasula

no a prosím vás ten čajovníkový olej naozaj pomáha???.... netreba aby mi zmizli úplne ale aspon trošku vybledli pretože na slnku mi vždy ešte stamvejú a make-up nepomáha... azase si nechcem ho dávať neviem kolko vela ... pretože to by sa mi určite zničila celá pleť... teraz akože pupáky nemmám ani nič ale bodlo by ešte keby tie pehy boli aspon o niečo bledšie :) a prosím vás kolko asi taký čajovníkový olej stojí?... a ked ho používam sa možem aj normálne malovať však?... :) prosím vás dajte mi vedieť niekto :D ďakujem :) dúfam že sa tu niekto ochotný nájde :)

makaronka

defčáá,
určite sa raz objaví mužíček, ktorému sa páčiť budeš. Veď strojček nebudeš mať navždy a pehy sú na babe pekné. Netráp sa tým. A to, že sa ti posmievajú? Povedz si, že je to len ich hlúposť a ver, že oni majú v živote viac problémov, než len ty. Veď si zober, aký to musia byť ľudia (aký majú charakter, povahu a čo z nej vyplýva), veď kto by chcel žiť s takým človekom? Takže je to ich problém, nie tvoj. Tak hore hlavu kočka.