Chudnutie s BIO CLA

nastenocka77

Nežiaduce účinky:
Obvykle sa po užití vyšších dávok môžu vyskytnúť črevné kŕče, akútne bolesti brucha, hnačky. Dlhodobé užívanie lieku môže vyvolať hnačky so stratami vody a elektrolytov (najmä draslíka), čo sa prejaví slabosťou, nechutenstvom, chudnutím, zhoršením zápchy, poruchami srdcovej činnosti. Ak sa objavia uvedené príznaky, skontaktujte sa s lekárom. ///TOTO SA TYKA TOHO PREHANADLA, TAKZE VAM TO VELMI NEODPORUCAM, IBA SI DODRBETE ZDRAVIE

buchta 169cm.55kilova

Nenavidim svoje telo,neviem schudnut ani jedno kilo nech robi čo chcem,cvičim,nizkokaloricke jedlo jem aj tie odmedzujem na minimum,čo mam robit? asi si tie tukove vankuše odrežem nožom,iač už neviem...

**hruštička**

Je to najlepšie prehanadlo,učinok je individualny u každeho inak,ale bežne tak za (6-12hod)Najlepšie zobrat 3 tabletky naraz.NEBUDEŠ LUTOVAT

sulka

hrusticka dikes,hned zajtra si ho bezim kupit :) a kedy ho uzivas a ako dlho trva kym sa dostavi ucinok a ty utekas na zachod? a je mozne,ze na mna nebude mat ucinok?

**hruštička**

Schudla som velmi rychlo,asi taky mesiac a pol,moja strava bola grahamove rožky,ryža,biele hydinive mäso,Fitness chrumky,vela vela ovocie a zeleniny,pitny režim 2l denne,horka čokolada....Možem sa prepchat všetym potom zoberem FENOLAX a tak chudnem.FENOLAX je prehanadlo(laxativum)ktore dostaneš v lekarni bez receptu jeho cena je 40sk.

sulka

hrusticka a co je to zac? Ako dlho si chudla? a ako si sa stravovala? napis mi pls o tom viac :) a skade si si to zohnala,lebo netusim co je to ten Fenolax

**hruštička**

Nechapem prečo? Však som stym schudla z 65kg na 55kg tak to mam overene,a vaha mi ide stale dole (zatial)...

tableta 20

prosim Vás,da sa schudnut s FENOLAXOM? Lebo mne ano,len mi to nerobi dobre,ked ich zjem viac(4-5tabl.)A ked ich prestanem brat znova priberiem.Ma niekto skusenosti s FENOLAXOM a o jeho učinkov?