Chudnutie s BIO CLA

bebe1

buchta 169cm.55kilova ... sak ok Buchta ... ale nemusis urazat druhích za to ze tvoje nazory sa nezhoduju s ich ... to je plytke ... a povrchne... navyse nepisu bludy ale len skusenosti a chcu sa s nimi podelit a pomoct koniec koncov aj tebe. Pa

neštatna 15nastka

mama ma nuti že ked budem mat 18 tak sa musim stat mniškou,ja nechcem byt mniškou-čo musim robit abi som sa nestala mniškou poradte mi prosim

lipo

ja beriem LipoXal a zatial chudnem dufam že mi to neškodi,totiš na letaku piše nevhodne pre deti,beriem to potojomky-rodičia o tom nevedia

buchta 169cm.55kilova

možno mate pravdu...ale ked neviem inač schudnut,tak aj fenolax je dobri,schudla som z neho 1 kilo za den! FAKT NEKLAMEM!

nastenocka77

buchta169cm.55kilova, mala by si sa spamatat.. viem, je to tvoj zivot, ale my ti chceme len dobre a aj inym.. fenolax nie je vychodisko pri boji s nadvahou!!!! na to prides casom aj sama, uvidis

buchta 169cm.55kilova

si sprosta malinka sladka a aj ty moma! Ja som si kupila ten fenolax,je to velmy,velmy,velmy dobra vec,ja som napratala do seba tolko jedla že som ani dychat nevedela,potom som zobrala 5 tabliet Fenolaxu,a tak mna poprehanalo ako nikdy,a ešte k tomu som schudla 1kilo.Tak nerozpravajte krivo na Fenolax!!!

malinka sladka

Ja som mala tiež jeden čas čo som uživala FENOLAX asi 1rok,schudla som,ale bolo mi s toho zle,bola som schopna zjest aj 30tabliet za 2dni, postupne som ich vynechavala že každy 2den si dam očistu,pomaly som si od toho odvikla,teraz to beriem len každy tyžden a len 3tabletky.

moma

Pre buchta: Len pre informaciu, uzivat fenolax je blbost. Je to dobre akkurat na zaludocne vredy a dlhodobe problemy...

milan dudas

tie kuracie prsia som jedol pecene bez koze,len podliate vodou.Samozrejme ochutene-korenie,sol...nie len take ciste:-)