Chudnutie s BIO CLA

zabicka1611

:) takze od dnes som zacala brat Cla Booster, tak som zvedava, ci postupne budem vidiet nejaku zmenu na svojom tele. Potom mozem hodit info, ci to ozaj funguje!! papa a drzim palce ostatnym pri chudnuti!! :)

asdf

teda aby som bola objektívna... pômôžete si, ale musíte zároveň zmeniť stravovanie, pridať cvičenie...
a ked toto zmeníte, väčšinou potom ani tie prípravky netreba

asdf

dajte si poradiť od skúsenejších a nevyhadzujte peniaze von oknom.
ja som sa ich dosť navyhadzovala, tak preto to hovorím. nemyslite si že jedením nejakých prípravkov si pomôžete

zabicka1611

ahojky...ja by som tiez chcela vyskusat dake tablety na chudnutie no neviem sa rozhodnut ci Lipoxal alebo Bio cla 1000?? poradite mi prosim...:)

viky

DNP v žádném případě mám s toho dost zkurvený zdraví když už tak Clenbuterol T3 nebo T4 ted nevim jinak to je hormon stitne zlazy a jeste treba kombinace efedrin+kofein to jsou overeny veci a bez velkych vedlejsich ucinku

julienne

neviete ci sa moze kombinovat uzivanie BIO CLA a Jablcneho octu? Ci to nahodou nevyvola nejake zaludocne problemy alebo nieco poodbne ci uz ihned alebo v buducnosti. Dik

ivca01

Zdravim sledujem tu vase forum a premyslam , nad kupou CLA alebo nejakeho ineho pripravku na redukciu hmotnosti. S aktivnym pohybom nemam problem doma cvicim a celkom rada aj ked fitness si nemozem dovolit je to narocne na cas fitko mam daleko od bytu. Skor je problem so stravou na nete som sa docitala ze nemozem jest strasne vela veci a tie ktore by som mala jest su drahe (biela ryza 20 Sk, tmava 38) chcem sa opytat ci mi neviete poradit s nejakou rozumnou dietou aby sa to dalo aj jest a nebolo to drahe a narocne na cas (domou chodim az vecer, takze nejake varenie len obcas) Dakujem za radu Iva