Fortuna Vita

Príspevok v téme: Fortuna Vita
kamari

Poznáte niekto tento vraj prevratný produkt tekvicoveho oleja s organicky viazaným jódom, ktorý by mal zlepšiť a upraviť metabolické funkcie organizmu? Teda predovšetkým funciu štítnej žľazy a následne celého endokrinného systému.
Myslíte, že je možné s ním zlepšiť hladinu cukru v krvi pri DM1, prípadne podporiť tvorbu vlastného inzulínu?
Na stránke www.regeza.sk je ešte jeden produkt - detoxikačný gél SANOGEL, ktorý vraj regeneruje okrem iného aj funciu pankreasu a očisťuje organizmus a "normalizuje" imunitný systém.
Nikto to neskúsil? Možno by to stálo za pokus.

amsterdam

ja tiez beriem euthyrox 75 ale mam naopak dost nizky tlak 110/70 aj menej,takze neviem ci to suvisi z tou tabletou ako pises

jajaja295

beriem euthyrox + olej fortuna, ale zatial len druhy mesiac...v septembri idem na kontrolu, cize lekarku uvediem do obrazu, ze mam busenie srdca a nespavost

RNG

Takze beries nie doplnok, ale chemicky liek, ktory ma plno skodlivych postrannych ucinkov, pozri na
www.universaldrugstore.com
Nuz a mozes byt prave ta "stastna" alebo "vzacna" ako to farmaceuti popisuju pri skodlivych nasledkoch neprirodzenych syntetickych chemikalii.Zvyseny tep/tachycardia je jeden z nasledkov Euthyroxu
No a samozrejme tvoj lekar ti povie, aby si prestala pouzivat rozne neskodne a potrebne potravinove doplnky.....
Tu to mas z ineho zdroja:
www.everydayhealth.com

RNG

Nemam sajnu, ake je zlozenie tabletiek, co beries.
Niet na svete takej latky, jedla, doplnku ci lieku, na ktore by sa nenasiel niekto alergicky. Naviac tabletky maju okrem aktivnej latky aj plno pridavnych e-ciek, ktore nie kazdy znasa.

jajaja295

pytam sa preto, lebo ja ked berem tabletky a po obede olej fortuna, tak vlastne po tabletkach mavam busenie srdca a nespavam moc dobre...a v letaku som sa docitala, ze mam velku davku tabletiek, alebo tak nejak..a to berem len polovicnu davku tabletky

RNG

Nuz v Cine to po pociatovnych pokusoch aplikovali na statisice, podobne aj v Indonezii a dosial(od roku 2000) nespomenuli ziadne predavkovanie.
Nakoniec, kazdy si to moze vyhladat v roznych literaturach, zakladne mena a krajiny som uviedol, prodrobne spravy si mozes od tych ludi objednat. Ja za tym dalej nemusim ist, ja sa take obrovske davky aj tak neodvazim pouzit, nech su akokolvek bezpecne.Radsej mensie a castejsie.
Take extremy necham na lekarov, podobne aj injekcie a infuzne podavania a podobne. Ja som len opatrnicky doplnkar a aj to len povolenych potravinovych doplnkov, podla moznosti