Fortuna Vita

Príspevok v téme: Fortuna Vita
kamari

Poznáte niekto tento vraj prevratný produkt tekvicoveho oleja s organicky viazaným jódom, ktorý by mal zlepšiť a upraviť metabolické funkcie organizmu? Teda predovšetkým funciu štítnej žľazy a následne celého endokrinného systému.
Myslíte, že je možné s ním zlepšiť hladinu cukru v krvi pri DM1, prípadne podporiť tvorbu vlastného inzulínu?
Na stránke www.regeza.sk je ešte jeden produkt - detoxikačný gél SANOGEL, ktorý vraj regeneruje okrem iného aj funciu pankreasu a očisťuje organizmus a "normalizuje" imunitný systém.
Nikto to neskúsil? Možno by to stálo za pokus.

zuzulko

ako príjemne sa končí deň s takými Marošmi vševedmi a urážačmi ktorým je to najskôr jedno a potom si prečítajú a sú múdry.panganín je dobrý pre zdravých na prevenciu, ale pre tých čo už majú problém zo štítnou žlazou v žiadnom prípade nestačí. Taký marošovia nepoznajú čo je aKýKOLVEK problém na vlastnej koži a prvý aj maly ktorý potom takých Marošov stretne ich položí a rýchlo hladajú rady tam, kde urážali a vysmievali. ja som hrdá na to čo viem a teší ma vdačnosť tých, ktorým som pomohla a prijali moju radu. každý sa môže rozhodnúť a vybrať si. a jeden Maroš žiadny maroš mi nezoberie radosť zo života

Maros75

zuzulko....tebe to kyvadlo muselo trafit celo ak nevies stale citat. Jod pangamin je organicky.Uz si to vtlc do tej hlavy.Pls.

zuzulko

pre jajaja čo by lekári robili a na čom by zarábali chemické koncerny ak nie na chorých? liek má pomôsť v kritickom čase a potom musíme si poradiť sami ved sme sami zo sebou celé dni a noci len sa musíme naučiť základným princípom, ktoré potrebujeme pre život a nerobiť aspoň sa snažiť to čo nam škodí.

zuzulko

milý maroš ty si vševed prepáč ale to ty nemáš ani šajn ako to funguje a budeš sa dorábať. ak vieš pracovať s kyvadlom, alebo maš možnosť odmerať energetickú vibráciu dvoch výrobkov, kde jeden bude organický teda úplne prijatelný a spracovatelný, druhý anorganický a hoci prírodný ale bunkou nespracovatelný tak potom niečo píš. radšej skôr zober knihy a uč sa prajem ti pri tom vela trpezlivosti

jajaja295

tak je jasne, ze stitna zlaza ma toho vela spolocneho aj so psychikou...ale na co lekari nutia ludi brat tie nechutne umele hormony, ktore aj tak nevyliecia

RNG

Oba synteticke hormany maju byt len nahrada toho, co stitna zlaza nevyraba. Tj nehovorime tu o ziadnom vylieceni, len doplneni chybajuceho, ale nie prirodnym bioidentickym , ale nahrazkou, chemickou.
Preto skor radim doplnky jodu a selenu, lebo tie mozu znormalizovat funkciu stitnej zlazy a samozrejme v tom pripade sa musia brat cely zivot, lebo ich telo neustale potrebuje a spotrebuva.

Silviag

Ja pána profesora poznám osobne a mojej rodine veľmi pomohol.
Vy, čo tu píšete nemáte ani poňatie o ozajstnej chorobe. Nezažili ste ju a preto vaše príspevky sú absolutné bludy.Radšej sa ani nezapájajte do takýchto diskusii.