Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

JahO_Odka

Nie. Hennu na vypadávanie neodporúčam!!
Po polhodinovom akčnom vymývaní hennovej kašičky z vlasov, bez ktorého sa hennovanie proste neobíde, by ti ostali 4 vlasy na hlave.
Ja by som radila každý večer si vmasírovať do pokožky hlavy vlasovú vodu :) Ale nič chemické. Trebars žihľavovú, alebo lopúchovú vodičku. Alebo si urob sama vývar z týchto byliniek a oplachuj si ním vlasy :)

Henna421

Vraj aby vlasy nevypadávali tak je dobré jesť mandle:)Ďalej Henna dobre vyživuje vlasy lebo je to prírodná farba, je aj farebná aj bezfarebná, vlasy budú po nej výživnejšie lesklejšie,pevnejšie, ale musíš maž tú zmes na hlave aspon 5 hodín, nie tak ako píšu na balení inak to nemá žiadný účinok, čím dlhšie tým lepšie:)

danka lajka

tento problem som mala aj ja, mavala som vzdy strasne huste vlasy ze mi to az vadilo pri cesani a zacali mi padat, nic nepomahalo, som poskusala rozne lopuchave zihlavove vodicky a nic nezabralo... pod stromcek som dostala od loreal je to 8ampuliek vmasiruje sa to do vlasov, stastne mi to pomohlo, vlasy mi prestali vypadavat. skuste to. je to sice drahsie okolo 50e ale pomoze..

akinom007

Moje odporucanie takato kura: -odkaz odstránený- + -odkaz odstránený-
mesiac denne Zinkosel-nevynechavat!!! (potom nema ucinok) 2 tyzdne pauza a znoav a takto 3 po sebe nasledujuce mesiace v kombinacii s uvedenym samponom (maju ich rozne druhy, aj na suche vlasy atd), a po umyti do polovlhkych vlaosv vmasirovat Dixi zihlavovu vodicku.
Mne to pomohlo, dokonca mi aj podrastli vlasy:)

jeffy

Mila Slnecnica,

no ani sa Ti necudujem, ze mas taky problem, ked si v UK. Tam je jedlo velmi nekvalitne.

Musis si kupovat celozrnnu muku a z toho si piect (ked vies upiect kolac z kysnuteho cesta, vies upiect aj pecivo, len si najdi recept. je to jenoduche) a kupovat si dobru zeleninu, ovocie, orechy a jest strukoviny napr. fazulu alebo sosovicu (tie su velmi lacne v takych indickych a pakistanskych obchodoch). vyhybaj sa ich fast-foodom, sladkostiam, jedlam bez cukru ale so sladidlami a pecivu (najma tym bielym toasto-chemo\\\"chlebom\\\")

Drz sa mojej rady, verim v zlepsenie. mohlo by to byt mozno aj z niecoho ineho, ale v prvom rade tusim problem v nedostatku zasobovania mineralmi, stopovymi prvkami atd. vies telu asi chyba stabebny material, je to najjednoduchsie vysvetlenie. nekupuj drahe pripravky, ale investuj radsej do jedla. a mozno si prilis schudla alebo mala prilis vela stresu.

este jedna rada, ak mas citlive vlasy: zmiesaj pol lyzicky soli a 2 lyzicky sody bikarbony s pol litrom vody a pouzivaj namiesto samponu. odporucam, co pisali baby predo mnou s bylinkami.

p.s, kumala som, co pomaha mojim vlasom, takze aspon na mne sa to osvedcilo. stale dostavam komplimenty aj od neznamych ludi ako napr. dnes :D
Pa

miriam786

mjanik: akupunkturista sa najprv pozrie pacienta, vysetri, zisti anamnezu az potom urci o co ide. to vobec nie je pravda ze ked padaju vlasy tak treba riesit hned oblicky. citala som vela tvojich prispevkov a musim povedat, ze zavadzas ludi. ja by som sa na nejakeho samozvaneho zapadneho sarlatana v akupunkture nikdy nespolahla.

mjanik

sade-podľa akupunktúry obličky vyživujú vlasy a teda ,keď sú slabé ,je slabá aj ich výživa vlasov a tieto potom padajú....