Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

mjanik

salala-vyhľadaj akupunktúru a daj si preliečiť obličky-špatne pracujú,po ich preliečení vlasy ti opäť narastú!!!!

SALALA

aj mne padaju od vysadenia antikoncepcie--uz 4roky!!!!!uz takmer nemam vlasy..mala som predtym nadherne,huste,kucerave.teraz mam rovne, bez kvality, vypadane-proste des a stale padaju..po 4 rokoch mi zistili vysoky prolaktin--to mi urobila antikonc..takze moje odporucanie NIKDY VIAC

liuskaa

Ahoj Slnecnica, urcite to bude tou inou klimou v UK, bola so v Irsku a bola som na tom podobne...vlasy som si musela umyvat kazdy den, o vypadavani radsej pomlcim, som rada, ze je to uz za mnou...plet sa mi zhorsila na nepoznanie...pomohol az spominany Revalid, tiez so brala HAK, ale v tej dobe som ju este uzivala.Pribrala som neuveritelne...ale uz sa zlepsuje...))

atina31

Ahoj slnečnica,ja Ti radim,aby si navstivila predajnu pre kadernicky a kupila si ampulky znacky BROAER. Fakt su dobre sama som vyskusala a pomohli my.Dolezite je aby si ich vtierala kruzivimi pohybmi do pokozky hlavy.

Luckaaaaaaaa

skus vlasovu vodicku LUNA lopuchovu. stoji okolo 1€. mne naozaj pomaha... nic tym nestratis, ak vyskusas:) je lacna:)

hmmmmmmmmmm

sku NOURKRIN,www.boots.com ten pre zeny,su rozne formy, tonic, sampon, kapsule, len su drahe:-(.ale pozor, co je dobe na vlasy je bohuzial casto dobre ja na chlpky:-(ak mas problem so zvysenym ochlpenim, tak pozor.kamoska mala problem s pletou,uplne sa vyhadzala, ale po case to preslo,vlastne kopec kamosiek sa na to stazovalo, spajaju to vodou, neviem..