Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

maatooo

Ahoj.

Neviem ci to funguje aj u zien, ale mne vyborne zabrali tabletky REVALID v kombinacii s samponom REVALID a vodou do vlasov TRIAKTIVIN. Normalne zacali rast nove vlasy v kutoch na hlave kde uz aspon rok nic nebolo. :-)) a to som nevybral zaitial ani cele balenie.

slnecnica24

A-Z: myslim si, ze stresom to nebude... jednoducho konecne som si nasla pracu, uzasneho priatela, tak pochybujem, ze tam hra ulohu nejaky stres... sice som si casto zehlila vlasy, ale uz som s tym prestala... pocula som aj, ze tu v UK je trosku ina voda, vela ludi mi potvrdilo, ze malo tiez nejake problemy zo zaciatku ked zmenili prostredie...

cesnak: tie tablety a zabaly Pantenol dostat v lekarni? kolko to stoji.... o tri tyzdne idem domov na dovolenku, tak si chcem nieco na tie moje vlasky kupit

cesnak

Slnečnica-dcéra má problemy ako aj ty,momentalne asi mesiac uživa tablaty Pantenol a zábaly zo spreju Pantenol,uživa to asi mesiac azda sa nám,že to má už aj učinok.Samozrejme treba mat trpezlivost.

A-Z

Ahoj,
počuj, nemôže to byť stresom? Ktorý si možno až tak neuvedomuješ, predsa len zmena prostredia a pod. ... A stres veľmi pôsobí na vypadávanie vlasov. Príp. zmena stravy? Mala by si v nej mať dostatok bielkovín živočíšnych, železo a zinok.
Ak si alergik (čo i "len" senná nádcha), tak žihľavu eee, ešte by sa to zhoršilo.
Nenosievaj vlasy zopnuté, stiahnuté - oslabuje to korienky. Nečeš a neumývaj si vlasy v predklone s prehodenými vlasmi dopredu. Skús nejaký doplnok výživy na vlasy proti padaniu, prípadne aj šampón, vodičku na vtieranie do pokožky. A priprav sa, že takáto liečba trvá niekoľko mesiacov, pól roka...

slnecnica24

fasta... dakujem velmi pekne za radu, ale mne uz ani zihlava nepomaha =( skusala som ju uz velakrat... uz fakt neviem... rozmyslam, ze vyskusam VICHY DERCOS FEMME - kuru proti vypadavaniu vlasov...

fasta

Na vypadávanie vlasov by som ti odporučil výluh z mladej žihľavy( cca na 1l 100g sušenej žihľavy nechať lúhovať 15min.). Tento silný čaj nechaj vychladnúť a umy si s ňou vlasy. Malo by to pomôcť.Taktiež by pomohlo umývať si vlasy dažďovou vodou.No to asi bude menší problém(ak nemáš náhodou záhradu).

fasta