Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

janus33

skus sa spytat v lekarni, poradia ti dobre vitaminy na vlasy, kozu a nechty...take drahsie su naozaj dobre...mam odskusane

paloma1

Mne pomáhajú aj ampulky vitanol C alebo Arvit - potierať po umytí pokožku vlasov... a hlavne dopĺňať zinok - pomáha na vlasy , pleť aj nechty!

JanulinQa

ano kludne to moze byt s HAK, citala som ze niektorym zenam to spusti padanie vlasov a potom uz nie a nie zastavit :( ...mozno i ja som ten pripad, tiez som uzivala..

slnecnica24

HAK som vysadila priblizne pred pol rokom, myslis, ze by to mohla byt pricina, preco mi vypadavaju vlasky? sice som brala antikoncepciu iba pat alebo sest mesiacov a potom som ju vysadila, lebo mi bolo z nej zle a dost som pribrala... vitaminy papam aj zinok, vyskusam este ten Revalid a ked ani toto nepomoze tak uz fakt neviem

JanulinQa

inak mne uz padaju 2roky! a v strasnom mnozstve (150vlasov/den) skoro uz nic nemam. Nic doposial nezabralo a tak ideme patrat po pricinach vo vnutri tela-co sa deje.

JanulinQa

vyskusaj rozne vodicky, vitaminy- hlavne pantenol, zinok a papaj zelatinu,ak ti toto nepomoze, a ani hormonalna liecba prostrednictvom HAK, ostava tretia moznost -vnutorny -skryty-problem!

slnecnica24

jeeej velmi pekne vam dakujem za rady... uz som si na nete prestudovala ten REVALID a paci sa mi =D dufam, ze mi pomoze tak ako vam a konecne ma prestanu trapit vypadavajuce vlasy... este raz vam vsetkym dakujem

kikulka

mne taktiež veľmi pomohol revalid,teraz ho beriem 3.mesiac a už mi vlasy takmer nepadajú,resp. v norme,ako všetkým :D
viem,aké sú to nervy,keď tak vlasy padajú,ja som tiež bola úplne zúfalá,ale už je po tom.
PS:mne Pantenol nezabral vôbec,ale asi závisí od organizmu.

kikiku

zihlava velmi pomaha, orechove listy (ktore bohuzial teraz nezozenies) hlavne treba masirovat pokozku hlavy (podla mna su najlepsie klasicke zihlavove a olivove vodicky od ALPY). ked je pokozka prekrvena, znamena to ze je vyzivovana. skus si kupit taku tu masaznu vec na hlavu, dostat to tusim aj v sexshopoch :)) www.e-baby.cz

mne tiez padali vlasy, ale mala som to z hormonov a pomohla mi antikoncepcia, ktoru som nedavno po 7 mesiacoch uzivania vysadila a vsetko je v pohode.

a inak VELMI UZITOCNA RADA, zozen si hennu na vlasy, je to prirodna farba ktora im takisto velmi pomaha a vyzivuje ich - je tu aj tema na hennu, tam najdes kopu uzitocnych rad. ak nechces farbit, skus iba bezfarebny zabal z henny