Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

Lucia88

Ahojte...ja som vyskusala milion veci od ampuliek cez sampony, vyzivove doplny a kadejake DRAHE somariny. Zabrala mi jedine liecba a lieky co mi predpisala kozna, len neviem presny nazov lebo uz je tomu par rokov. Ale islo o tabletky vyrabane v lekarni volali sa methyonin alebo tak nejako plus vodicka tiez robena ale nazov fuu neviem. No myslim si ze ked natrafite na dobru koznu tak poradi. Vyslo to za par eur.

salmonelka

mne tieto tipy nejak moc nezabrali :/ ale pomohol mi so zastavenim vypadavania vlasov kondicioner redken od notina

Laco87

Ahoj slunecnica, tiez mam skusenosti s nanogenom ako pise Krenko, pouzivam ho uz 4 rok, skusal som rozne sampony a tak ale pri tomto mi zacali hustnut vlasy, plus mam pocit, ze sa mi menej masteju. Sto percent budu vyrabat aj daco pre zeny, pohladaj a uvidis.

jaja 89

ahoj slnecnica .. fuha ,mas nejake stresy? byva z toho hlavne .. mne tiez zacali strasne padat , mam huste vlasy..tak som to nejak nebrala vazne ,ze sa to upravi ,ale po 4 mesiacoch strasneho padania pri zmyvani a cesani a fenovani .bolo plne WC vlasov , si zúz vravim, ved to uz ale neni normalne .. zacala som sa vypytovat ,ze co pomaha .a kamoska mi odporucila VICHY sampon cerveny , a selen zinok vitaminy .. je to uz druhy tyzden co poctivo jem vitaminy ,inak vzdy zabudam ,ale na toto si davam bacha .. a uz som si vcera 5 krat zmyla , lebo si zmyvam vlasy raz za 4 dni .. a vcera som uz videla vysledok .. vo vylevke asi 15 vlasov .. pri cesani malinko .a pri fenovani mi vypadlo asi 5 vlasov .. vravim si chvalabohu .. ze to pomohlo .. lebo uz som sa bala .. :) tak skus toto .papa

zuzu323

tiez som mala ten amitamin® Hair Plus, vlasy mi prestali padat do 2 mesiacov, tu donnu som tiez mala ale tam nic som nevidela ziadny vysledok

hairstyle

na vypadavanie vlasov sa mne velmi osvedcili vitaminy donnahair, vyzivuje korienky a tak su vlasy pevnejsie, celkovo dobre prispievaju na krasne vlasy

Lucia B.

Ja som na vlasy vyskusala snad vsetko. Samozrejme najprv lacnejsie produkty z drogerie ale tam som nevidela ziadne zlepsenie skor naopak. Mam este aj problem s mastnymi vlasmi cize uplne ,,super,,.. Potom som presla na produkty z lekarne- Revalid- strasne mastne vlasy a padanie neprestalo, Biohar- tiez nic, celkom fajn bol Vichy ale zase mi ostavali mastne vlasy. Nakoniec mi poradili Nanogen sampon a serum. Na sampon nedam dopustit pretoze okrem toho ze naozaj zmiernil padanie je urceny aj na mastnejsie vlasy cize som uplne spokojna a v pohode vydrzim aj 3 dni bez umytia co predtym nehrozilo. Sérum som použivala dva mesiace a vlasy mi viditelne zhustli, dokonca mam pocit ze akosi rychlejsie rastu- neviem ci je to mozne :) Sice su dost drahe ale konecne mam pocit ze nieco zabera takze mi neni luto ani tych penazi. Snad niekomu pomoze:))

niki65

mne na vypadavanie vlasov pomohli tabletky amitamin® Hair Plus, dostat ich kupit napr. tu

-odkaz odstránený-

pred nimi som mala donna hair a vobec nic, vela bab pise ze im pomohli ale mne nie.