Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

POMOZ SI SAM

najlepsie, co mozes urobit je, ze sa s tym zmieris, tak ako aj ja so wsetkymi mojimi problemami , tazkostami, chorobami a trapeniami....wies preco???lebo ziwot je proste pes!!!

beatka24

Ahoj, mam madarskú knihu, čo v preklade je asi - byť zdravý cez prirodu. Ja mam tiež problémy s vlasmi. V tej knihe píšu: piť žihlavovy čaj, je to dobré hlavne z čerstvej žihlavy a to z korienok a z listov,nechať stáť v horúcej vode asi 2
0 min. túto pripravu vmasírovať do korienkov vlasov.Toto by si mala robiť každý den. Dúfam, že budeš mať pozitívny výsledok.

kikuska22

ahoj marulka1:chcela by som sa opýtat,lebo ma zaujala tvoja rada ohladom zaparu na vlasy,ze ako si mam konkretne urobit ten zabal?ked uz budem mat urobený ten výluh?ja som to skusala,ale len som si tu vodičku masirovala na pokozku hlavy.ako to konkrétne robis ty?dakujem

tanicka21

...ja mam tiez nadmerne vypadavanie vlasov a najhorsie je ze po kazdom umyti pride aj fukanie a zehlenie...bez toho to proste nejde! vlasy mam velmi riedke a rozlamane ale ako som sa tu docitala zacnem pouzivat zinok a snad mi pomoze len dufam ze nadmerna kombinacia vitaminou mi neuskodi.

evellina

ahooj...aj ja mam takyto problem,ale ja pozorujem,ze mam zvyseny mazotok a mam aj sem-tam take mastne lupiny ,ktore su prilepene k pokozke.Pouzivam nejake vodicky s kortikoidmi,ktore mi predpisala kozna,tak po pouziti je to ok,ale o tyzden som zase na zaciatku....Mavas aj ty mastne vlasy,alebo lupiny??...ak nie,tak to moze byt aj psychikou.Vies,ina krajina,ine povinnosti,iny styl zivota a ina strava.To vsetko ma vplyv na vlasove folikuly.A tiez som niekde citala,ze vlasy su zrkadlom obliciek.Ja uz som bola dvakrat v nemocnici na oblickove kamene,tam mi ich museli laserom rozbijat.Tak neviem,ci to naozaj s tym suvisi.Drzim prsty a ozvi sa.

marulka1

ahoj Slnecnica24,
poznam ten strach z umyvania si vlasov,...ale neboj da sa to doporiadku :D
Moj problem bol dlhodoby, a nakolko mi vobec nezaberali ziadne lieky, caje ani ine podobne veci, odhodlala som sa zajst za liecitelkou, pretoze vypadavanie vlasov uz bolo neunosne a davno nad pripustnu mieru. poradila mi vsetko vysadit, nedavat si ziadne vodicky na vlasy (ktore to este viac podnecovali), ale pekne krasne vzdy pred umytim vlasov si urobit zabal z medovky lekarskej (ktora posobi velmi ukludnujuco a to moje vlasove folikuly potrebovali, pretoze boli v zapale)...Musis vsak byt trpezliva a necakat vysledok okamzite, ale uvidis dostavi sa :DD
priprava odvaru: za 2 poliev.lyzice medovky lekarskej zaliat priblizne 3/4 l horucou vodou, a nechat luhovat (10min.), potom nechat vychladnut a ked to bude take letne, urobit si odklady na vlasy (na celu hlavu), zabalit do uteraka a nechat posobit (ja som si to nechavala aj dlhsie- niekolko hodin, nech to pekne vsiaklo), potom si klasicky treba umyt vlasy samponom, ktory pouzivate...
Pevne verim, ze moja rada pomoze
Pekny den :D

ana555

najlepšia je vlasová voda luna lopúchová za 1euro a pár centov,potom biosil tabletky cca 3,80eur,capilan vodička a dixi šampón brezový alebo žihlavový no a žiadna chémia typu loreál a pod.drogériové "kakaničky"