Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

Monika Bugarova

Vyskusaj Posejvlas proti vypadavaniu vlasov od Sibircanky. Maju aj v inych obchodoch, ale u nich je tusim najslacnejsi. Zislo by sa ti este k tomu aj nejaky kondicionere, pretoze sampon trosku vysusuje vlasy, ale je fakt skvely. Ja kupujem pravidlene a brala som aj kolegyniam do prace.

ela56

slnečnica24 chýba vám zinok,ale vypadávanie vlasov spúšťajú aj stresové situácie.Tiež by vám pomohol aj BIOPTRON od firmy Zepter.Viac info na www.liecbasvetlom.eu /referencie.Tiež tam najdete program na psychosomatické ťaškosti.

WeweFLP

Aleo vera First je neskutočne všestranný regenerujuci sprej.
Aj s vypadávajú im vlasmi ma skvelé výsledky, pretože pôsobí priamo na pokožku hlavy.. Regeneruje ju a vyživuje

balazveronika

Ahoj

Potrebujete financovanie pre váš domov, pre vašu firmu, pre nákup auta, nákup motocykla, pre vytvorenie vlastného podniku pre vaše osobné potreby? osobné úvery od 5 000 do 5 500 000 €. Kontakt: Email: balazveronika65@gmail.com

WhatsApp; +33644684951

Tammarka

Ahoj. Ako to uz prednedavnom pisala jedna slecna alebo pani, vsetko je individiualne. Aj s kozmetikou aj s liecbou. U kazdeho posobia pripravk rozne. Alopecia tiez byva roznych typov, s genetickou preddispoziciou, alebo v dosledku choroby, stresov, nervov, nespravnou zivotospravou. Niekedy je tych pricin viac a posobia komplexne. Chcela by som vam poradit vyskusat sampon Posejvlas s ligurcekom od Sibircanky (sibircanka.sk) ako mozny pripravok, ktory niekolkym ludom pomohol ale su aj taki o ktorych viem, ktori nejaku silnu zmenu nevidia. Kazdopoadne kazdodenne pouzivanie tohto samponu upevnuje vlasovu folikulu, spevnuje korienky a zlespuje krvny obeh v korienkoch, co v konecnom dosledku sposobuje zlepsenie stavu alopecie. Ale ako som uz spomenula, nie vzdy a u kazdeho je ucinok rovnaky. Ako v podstate u kazdeho lieku.

Sanaaa

nejaku špcialnu vlasovu kozmetiku, skus Lee Stafford, predava sa to aj na Notino, skus pozriet,. vela ludom to pomohlo. Určite pomože aj tebe, teda pokial tam nie je hlbší problém

1Lucia1

Ahoj, ak môžem poradiť, proti vypadávaniu vlasov je skvelé prejsť na prírodnú vlasovú kozmetiku. Tu je o tom skvelý článok: voono.sk

Marika Ke

Ahoj, ja som si tiez kupila aloe first, neviem, ale mne to velmi nepomohlo. Nechcem tym povedat ze je to zle, ono mne tiez nie kazda kozmetika sedi. A tiez musim priznat, ze som mala v tom obdobi aj vela stresov, tak ten efekt mozno bol aj tym sposobeny. Ale chcem povedat, ze manzel mi kupil na zaklade rady kolegu sampon Posejvlas s micelami ligurceka lekarskeho a hovori, ze si im treba kazdy den umyvat vlasy.Po dvoch tyzdnoch pouzivania prakticky ziadne vlasy po sprche vo vani a ani pri cesani. Vlasy su objemnejsie a pevnejsie. aj ked trosku suchsie. ale to nevadi, lebo si na to dam kondicioner. To je moja skusenost.