Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

9titinka5

mne pomohli amitamin® Hair Plus , cca do mesiaca prve vysledky, donna hair nepomohla vobec, kazdemu asi zabera ine, treba vyskusat viac asi

SIsulienkA01

Určite by som vám poradila podstrihnúť si vlasy. Mne na vypadávanie vlasov pomohli ampulky od dixi a čo sa týka šampónov tak používam Ziaju a som veľmi spokojná. Ak to neprestáva, vyskúšajte isť na krv. Možno vám chýbajú nejaké vitamíny. Ja ešte na vypadávanie vlasov a na pokožku beriem každý deň kolagén a som veľmi spokojná. Ja osobne užívam vital proteins. Ja som veľmi spokojná, ale môžete si nájsť aj iné ktoré vam sadnú. Mne tento sadol ako uliaty a tým že som vegetariánka, tak majú aj pre mňa.

janulka78

ale ozaj tá milva ma super produkty, ja aj dcéra sme ich používali ja som chcela podporiť rast a dcére zase veľmi vypadávali

mircok

ale to zakazdym, ked pride toto jesenne obdobie, tak sa moje okolie stazuje na vypadavanie vlasov. to bude asi sezonna zalezitost, no nie? :D aj priatelke sa to deje pravidelne kazdy rok. podla mna je to ok.

adkanov1

keď moje jemné vlasy začali šte vypadávať vyzeralo to hrozne, preto som to chcela čo najrýchlejšie riešiť a pozerala som rôzne fóra ohľadom šamponov ktoré pomáhajú, teraz sa môžem aj ja pridať a povedať že šampóny s chíninom, presne tento www.milva.sk mi veľmi pomohlo s mojím problémov

uch

Ahoj mne sa osvedcil Bioscalin mala som tablety aj sampon doporucila mi to mamka ona ich tuez uzivala a paci sa mi aj zlozenie tak vela stastia