Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...

Príspevok v téme: Čo na vypadavanie vlasov? Uz som zufala...
slnecnica24

zdravim... mam taky problem... pred styrmi mesiacmi som prisla do UK s krasne cistou pletou a v podstate s celkom dobrymi vlasmi... no po mesiaci sa mi zhorsila aj plet a cim dalej tym mi viac vypadavaju vlasy =( nikdy som nemala bohatu hrivu, stale mi trosku vypadavali vlasy, ale nebolo to az take strasne... teraz mi po kazdom umyti vypadne nenormalne vela vlasov... normalne sa uz bojim umyvat si vlasy... mam ich dost riedke a este toto =((( ak mate niektora skusenost s niecim podobnym, tak by som vam bola velmi vdacna za hocijaku radu... a prosim poradte ake pripravky vam pomohli... dakujeeeem

zuzi74

Dakujem za odpoved. Sampon s aloe s prirodnym saponatom mam, skor ma zaujal ten sprej, nakolko vsetky laky na vlasy obsahuju alkohol a ten vlasy vysusuje.

aloe0

zuzi74 to este v ponuke neni, neviem kedy to budu mat. ja som spokojna s aloe vera first. ale maju v ponuke aloe jojoba sampon.
Zmenili sme zloženie a odmedzili počet ingrediencií, nakoľko tie nové sú tak silné. Namiesto umelého pridávania chemických činiteľov sme použili našu najobľúbenejšiu zložku: Aloe, prírodný saponát, ktorý vytvára bohatú a jemnú penu.Rovnako dôležitou hviezdou nášho zloženia je jojoba, ktorá dáva vlasom keratinizáciu vďaka čomu vynikne prirodzená farba a lesk vlasov.Taktiež rozumieme, že počas umývania vlasov je potrebné starať sa o pokožku hlavy. Preto sme hrdí na to, že náš šampón obsahuje Forever esenciálny olej levandula, ktorý dodáva vlasom lesk a podporuje pokožku hlavy.

zuzi74

aloe0, mna by zaujmalo, ci je dostupny ten sprej na vlasy bez alkoholu aloe pro-set. Prednedavom som po nom patrala, ale na Slovensku som ho nikde nenasla, resp. bol nedostupny.

katka7362

Chod k doktorke ktora by ti mala minimlane urobit testy ktore vylucia problem so stitnou zlazou, mne ich robili 2 krat, vsetko super. Kozna mi nepomohla za 3 roky vobec, ale niektorym ludom ano. Urcite by som skusila. Co mne pomohlo je sukromne centrum vo svajciarsku ktore sa na to specializuje. Skus si take pohladat v UK ale samozrejme si to vsetko dobre over, co robia a ake maju vysledky. Dalej, ziadne oleje a sampony, domace recepty a rady nepomohli. Liecba v tom centre mi pomohla tak na 60-70%. Vlasy prestali padat, pokozka sa prestala mastit. Urobili mi trichologicke vysetrenie a potom mi dali mi celu sadu samponov a roznych ampuliek co som si davala na noc na hlavu. Bolo to dost pracne ale stalo to za to. Hladaj trichologicke vysetrenie, urcite to najdes v UK. A posledna vec co mi pomohla bola zmena prace !!!! Tu svoju som neznasala, trpela som tam, bolo tam velmi vela stresu a to bol dovod preco mi vobec zacali padali vlasy. Takze hladaj aj takuto pricinu, ma to velmi vela spolocneho s psychikou.

aloe0

Po 3 troch tyzdnoch pouzivania aloe first mozem povedat je mi prestali padat vlasy. Skusala som uz vseliake sampony, ale nic nezabralo, jedine aloe first, donna hair som puzivala 3 mesiace, ale nepomohlo .
Keby ste mali zaujem kludne ma kontaktujte :) Robim forever living , viem Vam aj poradit
aloevara0@gmail.com

jasom

skus mrknut na magazin zdravia www.magazinzdravia.sk najdes tam aj clanok o vypadavani vlasov, teda ake mozu byt jeho priciny ale rovnako zistis ze to nie je len tvoj problem :)

ivetka50

Trápi vás padanie vlasov? Viem Vám pomôcť s prípravkami, ktoré majú zaručené účinky. Pošlite mi sms správu na číslo 0949242461 a ja vám zavolám.

terezpoliak

mne pomohlo pravidelne uzivanie vitaminov donnahair, vlasy mi zacali neskutocne padat koncom semestra, same zapocty seminarky skusky... uzivala som vitaminy vlasy mi krasne zregenerovali