Osobna vaha

veronika89_8

Pri vahe veru nie je s cim nejako spekulovat, pre mna bolo dolezite to aby bola vaha spratna, aby bola prakticka, nech si ju viem upratat do skrinky, nech mi nezavadzia a hlavne aby sa dali merne jednotky prehadzovat :)

Allie1

Ono ani neviem nejak čo iného od váhy čakať, len aby teda dobre vážila, takže tiež som ten človek, čo by za ňu neviem koľko peňazí asi nedal

addulaa

Mantika tato znacka ma aj dobre osobne vahy, aj taku mame doma.
Podla mna na tomto akoze nie je nejako co pokazit, vsetko je to o tom kukat parametre a porovnat si cenu.

mantika

frajtinka a co si nekupis novu? usetri ti to cas, vnimam to velmi pozitivne, ze sa to tak da prepinat a hlavne ked si vezmes, ze dnes vobec nie su nejake tie vahy drahe, ale za super ceny napriklad Sencor ma, tak by som nevahala :)

nikma

aj praktickejsie, no aj ekonomickejsie - a to teraz viacej ludi zaujme, predsa len voda, elektrika vsetko tak drahe pomaly

stanchelka

Je to tak praktickejšie, lebo kedysi keď som si všetko do misiek zvlášť, tak to som naplnila potom umývačku a len misky na váženie som tam mala a mohla som ju dať umývať.

frajtinka

noo ja mam praveze este taku,ktora nema tuto funkciu a presne ako vravis, rada by som si napriklad vsetky suroviny navazila a namerala v jednej nadobe, nech potom nestravim hodinu pri umyvadle

mantika

dnes myslim, ze to je normalna vec, ze sa da uz tak prepinat, aj moja to ma a vyuzivam to casto, ze si to len prepnem, nemusim aspon viacej nadobiek a misticiek minat :)

frajtinka

ahojte mna by zaujimalo ci mate aj taku vahu, ktora vam vie napriklad navazit aj mililitre? je to smerodajne? da sa podla toho riadit?

Ma_rika

tak to je super. jasne clovek ma potom aj sam z toho velku radsot, ak darcek obdarovanemu padne vhod. a tie tabulky kaloricke, to sa nejak da sparovat s telefonom, alebo teda ulozit?